Kripto para dünyasının en önemli etkinliği olan Bitcoin 2022, ABD’nin Miami şehrinde başladı. Başta Bitcoin olmak üzere tüm kripto paralara fiyat bağlamında etki eden duyuruların gerçekleştiği Bitcoin 2022 devlet başkanları dahil birçok önemli ismi ağırlıyor.

Dünyanın dört bir yanından on binlerce katılımcı beklenen Bitcoin 2022 etkinliği, 6 Nisan Çarşamba günü ABD’nin Miami şehrinde başladı. Konferans, 6-7-8-9 Nisan günlerinde gerçekleşecek ve ilk 3 gün konuşmalarla birlikte çeşitli etkinlikler kripto para dünyasıyla buluşacak.

Konferans boyunca gözler, gelecek olan duyurularda olacak. Kripto para piyasalarına önemli etkiler sunan Bitcoin 2022 konferansında önemli isimler konuşmacı olarak yer alıyor. Bitcoin 2022'ye El Salvador Devlet Başkanı Nayib Bukele’nin yanı sıra MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, PayPal’ın kurucusu Peter Thiel, ünlü psikolog Jordan Peterson, Ark Invest CEO’su Cathie Wood ve tenis efsanesi Serena Williams gibi çok sayıda önemli isim konuşmacı olarak katılıyor.

WhatsApp'ın eski yöneticisi Neeraj Arora itirafta bulundu WhatsApp'ın eski yöneticisi Neeraj Arora itirafta bulundu

Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği Bitcoin 2022 konferansının önemli anları ve detayları Uzmancoin Youtube kanalında anlık Türkçe çeviri ile takip edilebiliyor.

Piyasayı doğrudan etkileyen duyurular bu konferansta gerçekleşiyor

Bitcoin 2022, Bitcoin’de fiyatı etkileyebilecek olası gelişmeler nedeniyle yakından takip ediliyor. Geçtiğimiz yıl düzenlenen Bitcoin 2021’de El Salvador’un Bitcoin’i resmi para yapacağı duyurulmuştu. Bunun gibi bir başka sürpriz açıklamanın daha yapılıp yapılmayacağı merakla bekleniyor.

Özellikle üçüncü günün bu anlamda önemli olabileceği değerlendiriliyor. Bitcoin ve kripto paralar için oldukça önemli olan bu konferası anlık olarak Uzmancoin Youtube kanalından takip edebilirsiniz. Cash App’in isim sponsoru olduğu ve dünyanın dört bir yanından binlerce kişinin katılacağı Bitcoin 2022, sektörün önde gelen şirketlerince de destekleniyor.