İYİ Parti Malatya İl Başkanı Hakan Yılmaz, Kadir Gecesi dolayısı ile yayınladığı mesajında binaydan daha hayırlı olan Kadir Gecesinin tğm islam alemine huzur ve mutluluk getirmesini temenni etti.

Başkan yılmaz, "İnanç ve medeniyetimizin temelini oluşturan, insanlığın yolunu aydınlatan rehber kitabımız Kur’an-ı Kerim'in indirilmeye başlandığı, kalplerimizin arınması, manevi huzurumuzun artması için eşsiz bir imkân veren Kadir Gecesine ulaşmanın sevinç ve mutluluğunu hep birlikte yaşamaktayız. Hiç şüphesiz, bu mübarek gece, kalplerimizin kötülüklerden arınması, gönül dünyalarımızın aydınlanması, manevi huzurumuzun artması için eşsiz bir imkân ve fırsat sunmaktadır. Bu eşsiz fırsatın şuurunda olarak, bu gecenin feyiz ve bereketinden manen en iyi şekilde faydalanılmasını temenni eder, bu duygu ve düşünceler ile Aziz Milletimizin Kadir gecesini en kalbi duygularımla tebrik ederim” dedi.

Başkanımız Hanefi Mahçiçek, mahalle muhtarlarıyla iftarda bir araya geldi Başkanımız Hanefi Mahçiçek, mahalle muhtarlarıyla iftarda bir araya geldi