Kahramanmaraş Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (KMSMMO) Başkanı Abdullah Kalın, dijitalleşmenin önemine değindi.

e-Dönüşüm dünyasında Mali Müşavirlerin hayatını kolaylaştıran uygulamalar hakkında Kahramanmaraş Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası üyeleri düzenlenen seminerle bilgilendirildi.

Programda konuşan KMSMMMO Başkanı Abdullah Kalın; “Oda olarak üyelerimizin teknolojiyi yakından takip etmesini sağlamak, yapılan değişiklikler hakkında bilgilendirmede bulunmak ve güncel uygulamalar hakkında bilgi akışı sağlamak amacıyla bugün bir araya geldik. Pandemi dolayısıyla yapamadığımız eğitim programlarımız devam edecek. Bugün bizlere burada bilgilendirme yapacak olan Mali Müşavir Sayın Dr. Alper Erdem ve Mikro Grup temsilcisi Sayın Sencer Ertaş beyefendilere teşekkür ediyorum. Dijitalleşmenin her geçen gün öneminin arttığını hepimiz biliyoruz ve gözlemliyoruz. Bu nedenle bugün e-dönüşüm hakkında bir seminer organize ettik. Katılımlarınız için tüm meslektaşlarımıza teşekkür ediyorum.” Diye konuştu.

Kahramanmaraş'ta kaçak av yapan 4 kişi suçüstü yakalandı Kahramanmaraş'ta kaçak av yapan 4 kişi suçüstü yakalandı