Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Kahramanmaraş Milletvekili ve Millet İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Öztunç, yerel seçimlere bir günden az süre kala memleketinin Kuzey ilçelerine çıkarma yaparak kar, yağmur, çamur demeden coşkulu miting alanlarında vatandaşlara seslendi.

Millet ittifakının ortak adayı Ali Öztunç, Kahramanmaraş’ta görülmedik bir performansla yürüttüğü ve taraflı tarafsız her yüreğe dokunan sağduyulu siyaset anlayışıyla harmanlanan çalışmalarının meyvelerini artık seçime bir günden az süre kala miting meydanlarında topluyor.

Üniversite ve Meslek Tercihi Nasıl Yapılmalı? Üniversite ve Meslek Tercihi Nasıl Yapılmalı?

Seçim çalışmalarına Kuzey ilçelerden başlayan Öztunç, yine finali de Ekinözü, Göksun ve Elbistan’da binlerce Kahramanmaraşlı ile birlikte yaptı. Özellikle sabah erken saatte gerçekleşen Ekinözü mitingini yoğun kar yağışı altında gerçekleştiren Öztunç’a ilginin olumsuz hava koşullarına rağmen bu kadar yüksek olması, yarın sandıktan rahat çıkacağı yorumlarını da beraberinde getirdi.

Öztunç, binlerce memleketlisinin akın ettiği mitinglerde gerçekleştirdiği konuşmalarda vatandaşlarla bütünleşerek tek yürek olurken, Kahramanmaraş’ta yarın çok büyük bir değişim yaşanacağının altını çizdi.

Öztunç şunları söyledi;

“Sevgili hemşerilerin, görüyorum ki Kuzey birleşmiş, buna hep beraber bugün burada şahit oluyoruz. İnşallah yarın da Kuzeyden gelen fırtına ile Güneyden gelen fırtına sandıkta birleşecek. Allah’ın izni ile yarın memleketimizde büyük değişim yaşanacak. Kahramanmaraş’ı el ele Akdeniz’in incisi yapacağız.”