Katılımcılar

Programa Vali Mükerrem Ünlüer ve Bakan Vahit Kirişçi'nin yanı sıra Garnizon Komutanı Tuğgeneral Emin Mehmet Terzioğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Gökhan İnan, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Kahramanmaraş Şube Başkanı Mehmet Ali Küpeli, kamu kurum müdürleri ve şehit aileleri katıldı.

Onikişubat’ın talibi Dr. Ceyhan, projelerini tanıttı Onikişubat’ın talibi Dr. Ceyhan, projelerini tanıttı

Vali Ünlüer'in Mesajı

Vali Ünlüer, şehit aileleriyle yakından ilgilenerek bir süre sohbet etti. Programda yaptığı konuşmada, "Bugün vatanımızda huzur içerisinde ve özgürce yaşayabiliyorsak bunu şehitlerimize ve gazilerimize borçluyuz.

Onların hakkını ne yapsak ödeyemeyiz. Devlet olarak kapımız da gönlümüz de şehit ve gazilerimizin kıymetli ailelerine her zaman açıktır. Bu vesile ile vatanımızın birlik ve bütünlüğünün korunması, ülkemizin her köşesinde huzur ve güvenliğin sağlanması için canlarını feda eden tüm şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, şehit ve gazilerimizin kıymetli ailelerine ise sağlık ve afiyet diliyorum." şeklinde konuştu.

Program, "Ebedi Kahramanlar" adlı video gösterimi ile sona erdi.

Editör: Atilla Şakacı