Valimiz Ömer Faruk Coşkun, Müstakil Sanayici ve İş İnsanları Derneği (MÜSİAD) tarafından düzenlenen iftara hemşehrilerimizle birlikte katıldı.

Milli İrade Meydanı’nda düzenlenen programda Kuranı Kerim tilaveti ve duaların okunmasının ardından hep birlikte iftar yapıldı. 

Programda MÜSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Serdar Salih Çiçekçi ve MÜSİAD Stratejik Araştırmalar ve Yayın Komisyonu Başkanı Bekir Sami Nalbantoğlu yaptıkları açılış konuşmasında, Ramazan Ayı vesilesiyle düzenlenen iftar programlarının dayanışma ve paylaşma duygusunu arttırdığına vurgu yaptılar.

2bfe16a0-4388-4e7b-8e9a-0180312660cc

Vali Coşkun’da  hemşehrilerimizle yaptığı hasbihalde, “Ramazan ayı manevi iklimi her yönüyle yaşadığımız mübarek bir ay. 

Ramazan Ayı’nın feyzi ve bereketini hemşehrilerimizle birlikte idrak etmeye çalışıyoruz.


Bu iftar vesilesiyle de siz değerli vatandaşlarımızla iftar sofrasının bereketini   paylaştık. 

Kipaş Holding’ten Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odasına Hayırlı Olsun Ziyareti Kipaş Holding’ten Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odasına Hayırlı Olsun Ziyareti

İftar programının düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyor, soframıza teşrif eden tüm hemşerilerimize de hayırlı ramazanlar diliyorum”dedi.

251fae00-cfad-444b-a8d9-c8d5bc2b226d

İftar programına, Valimiz Ömer Faruk Coşkun’un yanı sıra, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Emin Mehmet Terzioğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, KSÜ Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Mustafa Özdurhan, İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, MÜSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Serdar Salih Çiçekçi, iş insanları, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ile sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlarımız katıldı.