BEŞİKTAŞ- ANKARAGÜCÜ MAÇI CANLI İZLE | Maç ne zaman, saat kaçta? Kadroda kimler eksik? BEŞİKTAŞ- ANKARAGÜCÜ MAÇI CANLI İZLE | Maç ne zaman, saat kaçta? Kadroda kimler eksik?
İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'nın hazırladığı iddianameye göre olay, 4 Ağustos 2023 günü İstanbul Kadıköy'de yaşandı. Aybike Çelik ile sevgilisi Can Tunaboylu birlikte yaşıyordu.
KIZ ARKADAŞININ TIRNAKLARINI KIRDI
Sabah'tan Arzu Kaya'nın aktardığına göre; gece 02.00 sularında ikili arasında tartışma yaşandı. Can Tunaboylu kız arkadaşının tırnaklarını onun göğsüne bastırarak kırdı, genç kadını savurdu. Kadının yüzüne yumruk da atan Tunaboylu, kadının kolunu burkup suratına tükürdü ve küfretti.

Şüpheli Can Tunaboylu'nun ifadesinde sevgilisi Aybike Çelik'in kendisine vurduğunu söylediği aktarılan iddianamede, kollarıyla kendini koruduğu sırada elinin Çelik'e değmiş olabileceğini belirttiği anlatıldı. Tunaboylu'nun yaralama kastı ile hareket etmediğini, kendisinin de yaralanmalarının olduğunu ve daha sonra birlikte kalmaya devam ettiklerini anlattığı da iddianamede yer aldı.
ADLİ TIP RAPOR SONUCU
Aybike Çelik'in olay sonrası çekilen fotoğraflarını dosyaya da sunduğunu belirten savcılık, Adli Tıp raporuna göre Çelik'in sol gözaltında morarma, yine sol gözünün içinde kanama, sol bileğinde kırık olduğunu kaydetti. Yaralanmasının hafif nitelikte olmadığı, vücuttaki kırığın hayati fonksiyonlara etkisinin orta derece olduğu rapor edildi.

6 YILA KADAR HAPİS İSTENİYOR
Olay gecesi durumdan haberdar olan bir arkadaşlarının da eve gittiği ve bilgi sahibi sıfatıyla ifadesinin alındığını, Can Tunaboylu'nun suç işlediğinin delillerle anlaşıldığını kaydeden savcılık, "kasten yaralama" ve "hakaret" suçlarından 6 yıl 6 aya kadar hapsini istedi. Ünlü solistin yargılanmasına önümüzdeki günlerde asliye ceza mahkemesinde başlanacak.
CAN TUNABOYLU KİMİN OĞLU
Can Tunaboylu, Yüzyüzeyken Konuşuruz ve Eskiz gruplarının gitaristidir. Can Tunaboylu Instagram hesabı "cantunaboylu" kullanıcı isme sahip olup 3 binden fazla takipçisi bulunuyor. Can Tunaboylu aynı zamanda televizyon ekranlarında yer alan pek çok projede rol alan Ayşe Tunaboylu’nun oğludur.