Emeklilerin de tercih yüksek hızlı trenler oldu Emeklilerin de tercih yüksek hızlı trenler oldu
Son dönemde ülkemizde yaşanan büyük olaylar, astrolog Nihan Urel'in önceden yaptığı tahminleri gündeme getiriyor. Peki, Nihan Urel kimdir ve neler söyledi?
Ülkemizde astrolojiye inanmayanlar olduğu kadar inananlar da var. Ancak bazı astrologlar yaptıkları tahminlerle dikkat çekiyorlar. Ankara'da meydana gelen canlı bomba saldırısı sonrasında ise Astrolog Nihan Urel'in sözleri yeniden gündeme geldi.
Ülkemizde 6 Şubat tarihinde büyük bir deprem yaşandı ve bu depremden önce Astrolog Nihan Urel'in sözleri dikkat çekti. Urel, Kahramanmaraş depremini önceden tahmin etti ve ardından bugünkü Ankara saldırısını da tahmin ettiği iddia ediliyor. Şimdi ise 3-5 Ekim tarihleri için uyarılarda bulundu.
3-5 Ekim'e Dikkat!
Astrolog Nihan Urel, daha önce ekim ayının başında ülkedeki kamu personelinin hedef alınabileceği birtakım saldırıların olabileceğini belirtti. İşte Urel'in konuyla ilgili söyledikleri:
"3-5 Ekim tarihleri gergin tarihler. Resmi görevli insanların şehit olması gibi şeyler olabilir. Türkiye'nin tahrik ve taciz edilmesi... Türkiye'nin intikamı büyük olur. Hızlı karşılık verir. Ateş olup yağar. Ülkece üzüleceğimiz durumlar olabilir."
Nihan Urel Kimdir?
Nihan Urel, aslen reklamcılıkla uğraşan bir isimdir ancak astroloji danışmanlığı yapmaktadır. Daha önce İstiklal Caddesi'ndeki patlama ve Kahramanmaraş depremi gibi olayları tarih vererek tahmin etmiştir. Ankara'daki canlı bomba saldırısı sonrasında yaptığı tweet ise tekrar gündeme gelmiştir.
Editör: Haber Editörü