TYS Transtech Yönetim Kurulu Başkanı Sami Saçmalı, ekibiyle birlikte Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun'u ziyaret etti.

2010 yılından beri Kahramanmaraş'ta faaliyet gösteren ve hem yurt içi hem de yurt dışı birçok alanda çalışmalara imza atan TYS Transtech Yangın Söndürme ve Güvenliği firması adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. 

Kahramanmaraş’ta tır ile traktör çarpıştı! 1 yaralı Kahramanmaraş’ta tır ile traktör çarpıştı! 1 yaralı

Geçtiğimiz günlerde ise Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun'u ziyaret ederek, firma çalışmaları hakkında bilgiler veren firma Yönetim Kurulu Başkanı Sami Saçmalı, Maraş Pusula Haber'e konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Firmalarının her geçen gün büyüdüğünü ve hizmet standartlarının arttığını, Kahramanmaraş'tan çıkıp Dünya genelinde hizmet vermenin kendileri için büyük bir gurur olduğunu belirten Saçmalı, "12 yıldır kendi sektörümüzde şirket olarak hizmet veriyoruz. Amacımız firmalara yeni ve gelişen teknolojiyle birlikte hizmet vermek. Sayın valimize de bugün hem firmamızı hem de çalışmalarımızı anlattık ve yangın söndürme topumuz 'Super Fıre Ball' dan takdim ettik." dedi.