Ünlü sanatçı ve manken Tuğba Özay, bir dizi ziyaret ve programlara katılmak için geldiği Kahramanmaraş’ta GNC Tekno Store isimli işyerinin açılışını gerçekleştirdi.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Yurtlar civarında görkemli bir organizasyonla açılışı yapılan GNC Tekno Store açılışa özel kampanyalarıyla da alıcıları büyüledi.

Ünlü Manken Tuğba Özay’ın da alışveriş yaptığı mağaza büyük bir katılım ile açıldı.

Açılışta konuşan manken Tuğba Özay: “Tüm dünyayı sıkıntıya sokan ekonomik buhranda böyle cesaret göstererek işyeri açan Halil beyi tebrik ediyorum” dedi.

Kendisini Kahramanmaraş’lı hissettiğinin altını çizen Tuğba Özay, konuşmasında şu ifadeleri kullandı: “Öncelikle Kahramanmaraş’ta bu kadar fazla medya kuruluşunun olduğuna çok şaşırdım. Hem özgür hem de çeşitli olması bence medya açısından çok önemli. Külahıma Anlat projesi ile birkaç ay önce Kahramanmaraş’taydım ama ben bu sene galiba Kahramanmaraşlı oldum. Kahramanmaraş ülkemizde önemli bir yere sahip. Dün öğrenciler için sahnedeydim ve bugün de Halil Bey’in açılışı oldu. Çok güzel bir mağaza ve teknoloji açısından çok zengin bir iş yeri açmış. Halil Bey gönlü o kadar zengin bir insan ki bu kadar zor koşullarda dünyanın geçmiş olduğu çalkantılar altında bu yeri açmış. Halil bey biri yatırımcılar ve iş insanları sayesinde istihdam yaratılmış oluyor. Burası üniversitesi bölgesi ve Halil bey bu durumdan dolayı fiyatları biraz daha düşük tuttuklarını söyledi. İşyerinin açılışının hayırlı olmasını diliyorum.”

Ak Partili Başkandan diktatörlük benzetmesine tepki Ak Partili Başkandan diktatörlük benzetmesine tepki

Tuğba Özay’ın da açılışlarında iştirak etmesinden ziyadesiyle mutlu oldukları vurgulayan GNC Tekno Store Yönetim Kurulu Başkanı Halil Gençoğlan ise yaptığı konuşmada: “Tuba Hanım’ın buraya gelmesi bizlere şeref verdi ve gururlandırdı. Burada grup işyerleri bünyemize teknoloji ile alakalı yeni bir iş yeri kazandırdık. Her bütçeye uygun, her ürün iki yıl garantili Gritty markasının franchising bayiliğini almış bulunmaktayız.

“ÖĞRENCİLERE YÖNELİK KAR MARJIMIZI ÇOK DÜŞÜK TUTUYORUZ”

Mağazamızın Üniversite bölgesinde olduğu ve müşterilerimizin büyük çoğunluğunun öğrenciler olduğunu göz önünde bulundurarak, piyasa şarlarının altında satışlar yaparak, kar marjımızı çok düşük tutacağız” dedi.

GNC Tekno Store açılışına Ünlü manken Tuğba Özay’ın yanısıra, TÜMKİAD İl Başkanı Muhammet Eliaçık, Kahramanmaraş Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Ahmet Özkömeç, iş insanları, STK temsilçileri, muhtarlar, basın mensupları ve vatandaşlar katıldı.