Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini aralıksız sürdüren AK Parti Onikişubat Belediye Başkan Adayı Hanifi Toptaş; Bulutoğlu, Kaynar, Beşbağlar, Kumarlı, Çukurhisar, Kurucaova, Tekir ve Kürtül mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Mahalle sakinleriyle sohbet eden ve taleplerini dinleyen Başkan Adayı Hanifi Toptaş, kırsal mahallelerin kalkınması noktasında plan ve projelerinden de bahsetti. Nazik misafirperverlikleri, güler yüzleri, dua ve destekleri için teşekkür eden Başkan Adayı Toptaş, “Bugün teşkilatımızla birlikte Bulutoğlu, Kaynar, Beşbağlar, Kumarlı, Çukurhisar, Kurucaova, Tekir ve Kürtül mahallelerimizi ziyaret ederek hemşehrilerimizle bir araya geldik, talep ve isteklerini dinledik.

Hamdolsun gittiğimiz her yerde büyük bir teveccüh ve hüsnü kabul görüyoruz. Hemşehrilerimizin bizlere olan güveni tam. Bizler de bu güveni karşılıksız bırakmamak için var gücümüzle gayret ediyoruz.  Detaylı bir inceleme ve hemşehrilerimizin talepleri üzerine projelerimizi hazırlayarak geçtiğimiz günlerde basın mensuplarımız vasıtasıyla bunları hemşehrilerimizle paylaştık.

Afetlere dirençli ve daha yaşanabilir Onikişubat için altyapıdan ulaşıma, barınmadan eğitime, spordan kentsel dönüşüme tüm alanlarda projelerimiz hazır. İnşallah hemşehrilerimizin destekleriyle 31 Mart’ta göreve geldiğimizde projelerimizi bir öncelik dâhilinde ilçemize kazandıracağız” dedi. 

Hem Çiftçimiz Hem Hemşehrimiz Kazanacak
Başkan Adayı Toptaş konuşmasının devamında, “Kırsal kalkınmayı sağlamak en önemli hedeflerimizden bir tanesi. Bunun için çeşitli projeler hazırladık. Belediyemiz bünyesinde Mobil İletişim Araçları oluşturacağız. Özellikle kırsal mahallelerimiz için yerinde hizmet imkanı sağlayacağız. Mahallelerimizi belirli periyotlarla ziyaret edecek iletişim araçlarımızda vatandaşlarımız belediye ile ilgili tüm işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirecek.

Tarımsal üretimin artırılması için de gayret edeceğiz. Çiftçimiz ve üreticimize sağlayacağımız desteklerle kırsal mahallelerimizin üretim potansiyelini daha da artıracağız. Yine çiftçilerimiz, ürünlerini oluşturacağımız Doğal Ürünler Pazarı’nda alıcı ile buluşturacak. Böylece çiftçimizin yüzü gülecek, hemşehrilerimiz güvenle alışveriş yapabilecek. Hem çiftçimiz hem de hemşehrilerimiz kazanacak” cümlelerini kaydetti.