Başkan Gürbüz’den Elbistan imarı ile ilgili önemli açıklamalar Başkan Gürbüz’den Elbistan imarı ile ilgili önemli açıklamalar
TOKİ Kahramanmaraş Elbistan toplu konut projesi kapsamında yer alan 2+1 ve 3+1 evler için hak sahipliği konut belirleme kura çekilişi bugün tamamlandı. 250 bin sosyal konut kampanyası dahilinde 19 adet konutun hak sahipliği konut belirleme kura çekilişi yapıldı. TOKİ Kahramanmaraş Elbistan hak kura çekilişi sonuçları belli oldu mu merak ediliyor. 
Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 250 bin sosyal konut kampanyası kapsamında İlk Evim Konut projelerinde yer alan evlerin hak sahipliği belirleme kuralarına devam ediliyor. Bu kapsamda Bu sabah Kahramanmaraş Elbistan TOKİ konutlarının hak sahipliği konut belirleme kurası gerçekleştirildi. 
 2+1 ve 3+1 konut tipinde evler için TOKİ Kahramanmaraş Elbistan 19 konutun yer aldığı projesinde kura çekilişi ile hak sahiplerinin konutları kura ile belirlenmiş oldu. 
TOKİ Kahramanmaraş Elbistan 2+1 kura sonuçları, TOKİ Kahramanmaraş Elbistan 3+1 kura sonuçları isim sorgulama işlemini altta verilen bağlantıdan canlı yayını tekrar inceleyebilir, kura sonuçları isim listesini öğrenebilirsiniz.
Konutu belli olmayan hak sahipleri ise bölgede TOKİ tarafından yapılacak konutlardan hak sahibi olacaklar.