Şiir ve Edebiyat Günleri’nde Cahit Zarifoğlu’nun Hayatı Sahneye Taşındı Şiir ve Edebiyat Günleri’nde Cahit Zarifoğlu’nun Hayatı Sahneye Taşındı
Kentlerin tam listesi ve tarihleri netleşti. Ayrıca deprem bölgelerinde kentsel dönüşüm çalışmaları hızla devam ediyor. Projeler, yeni deprem yönetmeliğine uygun olarak bodrum+ zemin kat+ 6 ve 4 katlı olarak planlandı. İşte detaylar…
TOKİ, 182 Konutun Açık Artırmasını Gerçekleştirecek
TOKİ tarafından satışa sunulan 182 konutun açık artırması, 1 Ağustos günü saat 10.30’da Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi ile TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecek. Ayrıca teklifler, internet üzerinden (www.emlakmuzayede.com.tr) de verilebilecek.
Yüzde 25 Peşinat ve 120 Ay Vadeli Ödeme İmkanı
Alıcılar, Adana, Afyonkarahisar, Aksaray, Ankara, Balıkesir, Batman, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çorum, Denizli, Edirne, Elazığ, Eskişehir, Isparta, İstanbul, İzmir, Karabük, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Mersin, Niğde, Osmaniye, Rize, Sakarya, Siirt, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Uşak, Yozgat ve Zonguldak şehirlerinde satışa sunulan konutlara yüzde 25 peşinat ve 120 ay vade imkanıyla sahip olabilecekler.
Açık Artırmaya İlişkin Bankacılık Hizmetleri
Açık artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri, Türkiye Halk Bankası A.Ş. ve T.C. Ziraat Bankası A.Ş. tarafından yürütülecek. Başvurular ve teminatlar, bahsi geçen bankaların tüm şubeleri aracılığıyla kabul edilecektir. Ayrıca, açık artırma (teklif alma) gününde de başvuru yapılabilecektir.