Bayramın ikinci günü hava nasıl olacak? Bayramın ikinci günü hava nasıl olacak?

Türk Hava Yolları (THY), olumsuz hava koşullarının sebep olduğu sefer iptalleri konusunda önemli bir açıklama yaptı. THY Basın Müşaviri Yahya Üstün, sosyal medya üzerinden paylaştığı bilgilendirme mesajında, bazı illerde olumsuz hava koşulları nedeniyle sefer iptallerinin gerçekleştiğini duyurdu.

Yolcuların uçuşları öncesinde dikkat etmeleri gereken önemli bir konuya da vurgu yapan Üstün, "İstanbul ve yurt içindeki bazı şehirlerimizde (Sivas, Kahramanmaraş, Erzurum, Antalya) olumsuz hava koşulları sebebiyle İstanbul Havalimanı'ndan kalkışlı ve varışlı bazı seferlerde iptaller yaşanmaktadır. Meteorolojiden alınan bilgilere göre, iptal seferlerde artış beklenmektedir. Uçuş durumuyla ilgili güncel bilgilere THY'nin resmi internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz." şeklinde uyarıda bulundu.

THY, bu açıklama ile yolcularını olası aksaklıklara karşı bilgilendirerek seyahat planlarını güncellemeleri konusunda teşvik etti. Yolcuların seyahatleri öncesinde THY'nin resmi internet sitesini ziyaret ederek güncel uçuş bilgilerini kontrol etmeleri öneriliyor.

Editör: Haber Editörü