Sultanlar Ligi Play Off Finali’nde Fenerbahçe Opet ve VakıfBank arasında gerçekleşecek maçlar ile şampiyon belli olacak. Sezonu birincilikle tamamlayan Vakıfbank ikinci sıradaki Fenerbahçe Opet ile yapacağı kıyasıya mücadele ile Sultanlar Ligi’nin galibini belirleyecek.

Heyecanlı maçların neticesinde 2021-2022 sezonunu birincilikle tamamlayan Vakıfbank Spor Kulübü son maçında Türk Hava Yolları’nı turnuvadan eleyerek Sultanlar Ligi Play Off finaline katılmaya hak kazandı. Fenerbahçe Opet ise Eczacıbaşı ile karşı karşıya gelip maçtan galip ayrılarak şampiyonluğa adaylığını koydu. 30 Nisan’da başlayacak şampiyonluk serisinin biletleri ise biletinial.com üzerinden satışa sunuldu.

Yardımcıoğlu Sigorta Kahramanmaraşspor kupadan elendi Yardımcıoğlu Sigorta Kahramanmaraşspor kupadan elendi

Beş maç üzerinden oynanacak olan final serisinin ilki 30 Nisan Cumartesi günü 19.00’da Burhan Felek Spor Salonu’da Fenerbahçe Opeti’in ev sahipliğinde gerçekleşecek. İkinci maç 3 Mayıs Salı günü 20.00’da Vakıfbank Spor Sarayı’nda , üçüncü maç ise 6 Mayıs Cuma günü saat 20.00’da yine Vakıfbank Spor Sarayında olacak. Eğer karşılaşmalar uzarsa dördüncü maç 9 Mayıs Pazartesi, 19.00’da Burhan Felek Spor salonunda ve son olarak beşinci maç 12 Mayıs Perşembe günü 19.00’da Vakıfbank Spor Sarayı’nda gerçekleşecek ve Sultanlar Ligi Şampiyonu o akşam belli olacak.