Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, bir dizi ziyarette bulunmak ve alanda yürütülen çalışmaları yerinde incelemek üzere şehre gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Çevre, Şehircilik ve Kültür Başkanı Çiğdem Karaaslan ile koordinasyon toplantısına katıldı. Büyükşehir Belediyesi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen programda; TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Vahit Kirişci, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Ömer Oruç Bilal Debgici, Dr. Tuba Köksal, Mevlüt Kurt ve Prof. Dr. Mehmet Şahin, AK Parti İl Başkanı Fırat Görgel, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, kurum müdürleri, ilgili oda ve STK temsilcileri de yer aldı.

Şehirde yürütülen ve planlanan faaliyetlerin istişare edildiği toplantıda Başkan Hayrettin Güngör; mikrobölgeleme ve planlama süreçleri, kentsel tasarım projesi, ticari ve sanayi dönüşüm alanları ve altyapı yatırımları gibi pek çok konuya ilişkin Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan’a bilgiler aktardı.

Tatilin ilk 5 gününde acı bilanço! Tatilin ilk 5 gününde acı bilanço!

“Toplantımızın Hayırlara Vesile Olmasını Diliyorum”

Gerçekleştirilen koordinasyon toplantısının hayırlı olmasını dileyen Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Sayın Çiğdem Karaaslan’ı; önceki dönem Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Vahit Kirişci, milletvekillerimiz, il başkanımız, ilgili oda ve STK temsilcilerimizle Büyükşehir Belediyemizde misafir ederek şehrimizdeki son duruma ilişkin bilgiler aktardık. Deprem sonrası süreçte şehrimizde yürütülen ve planlanan yatırımları değerlendirdik. Genel Başkan Yardımcımız Sayın Çiğdem Karaaslan’a şehrimize göstermiş oldukları ilgi ve alaka için teşekkür ediyor, toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum” cümlelerini kaydetti.

Editör: Haber Editörü