Bir dizi ziyaret ve görüşmeler gerçekleştirmek üzere Ankara’da bulunan Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can, Türkiye Enerji, Nükleer ve Maden Araştırma Kurumu (TENMAK) bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Bor Araştırma Enstitüsünü (BOREN) ziyaret etti

BOREN Başkanı Doç. Dr. Abdulkerim Yörükoğlu ile birlikte enstitü laboratuvarlarını gezen Rektör Prof. Dr. Niyazi Can, bor madeni, madenin işlenmesi teknolojileri ve tıp teknolojisine katkıları konularında BOREN Başkanı Yörükoğlu’ndan bilgi aldı.

Ziyaret kapsamında üniversitemiz Rektörü Can ve Enstitü Başkanı Yörükoğlu, KSÜ ve BOREN arasındaki işbirliğinin artırılarak güçlendirilmesine ilişkin görüş alışverişinde bulundular.

Enstitü laboratuvarlarını gezerek incelemelerde bulunan Rektör Can, misafirperverliği ve bilgilendirmeleri için BOREN Başkanı Yörükoğlu’na teşekkür ederek, kendilerini KSÜ’de ağırlamaktan memnuniyet duyacaklarını ifade etti.

Kahramanmaraş’ta kanun kaçağı hurda operasyonunda yakalandı! Kahramanmaraş’ta kanun kaçağı hurda operasyonunda yakalandı!

Nazik ziyaretleri ve davetleri için Rektör Can’a teşekkürlerini sunan BOREN Başkanı Doç. Dr. Abdulkerim Yörükoğlu mümkün olan en yakın zamanda Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesini ziyaret ederek enstitü çalışmalarına ilişkin sunum yapacaklarını belirtti.