“Eğitime Yüzde Yüz Destek Kampanyası” kapsamında Kahramanmaraş Pazarcık İlçesine iş adamları tarafından Yukarı Pazarcık'a 4 derslik Menderes mahallesinde Kadir oğulları (YILKICI İNŞAAT) adına da 8 derslik orta öğretim yaptırılıyor.

Pazarcık Kaymakamlığında yapılan Protokol'de Kaymakam Mustafa Hamit Kıyıcı koordinasyonu ile hayırsever iş adamları arasında Pazarcık İlçesi Yukarı Pazarcık Bölgesine 4 + 8 derslikli İlkokul ve Orta Öğretim binasının yapılması için protokol imzalama töreni gerçekleştirildi.

Torba Yasada 2. aşamaya geçildi! Torba Yasada 2. aşamaya geçildi!

Kaymakamlıkta düzenlenen protokol imza töreninde Merhume Arzu Yılkıcı adına yukarı Pazarcık'a 4 derslik, Menderes mahallesinde Kadir oğulları (YILKICI İNŞAAT) adına da 8 derslik orta öğretim yapılacak olurken protokolde Pazarcık Kaymakamı Mustafa Hamit Kıyıcı,  Arzu Yılkıcı adına eşi Turgay Yılkıcı, Kadiroğulları Yılkıcı İnşaat adına da Mehmet Yılkıcı katıldı. Protokolde kısa bir konuşma yapan Kaymakam Mustafa Hamit Kıyıcı, Hayırseverlerimize eğitime vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ediyorum. Okulumuzun ilçemiz ve öğrencilerimiz adına hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.