Başarı Hikayesi: Beyoğlu ve Türkoğlu İlçelerinde

Osman Okumuş, Beyoğlu ve Türkoğlu ilçelerinde yazdığı başarı hikayesiyle dikkat çekiyor. Siyasete Beyoğlu Belediye Başkanlığı ile adım atan Okumuş, iki dönem boyunca Beyoğlu Kasabası'nda Belediye Başkanlığı görevini üstlendi. Ardından, 2014 yılında Kahramanmaraş'ın Büyükşehir statüsüne kavuşmasıyla Türkoğlu ilçe Belediye Başkanlığı seçimini kazanarak bölgesine çağ atlatan bir performans sergiledi.

Osman Okumuş, ‘’Halkın istediği gibi bir Başkan olacağım’’ Osman Okumuş, ‘’Halkın istediği gibi bir Başkan olacağım’’

"Türkoğlu Modeli" ve Büyükşehir Hedefi

Türkoğlu ilçesinde öne çıkan "Türkoğlu Modeli" stratejisiyle bilinen Okumuş, büyükşehirlerde başarılı bir şekilde uygulanan hizmetleri Türkoğlu ilçesine taşıma vizyonuyla tanındı. Osman Okumuş, 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimlerde Ak Parti listesinden Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan adayı olmak için mücadele edeceğini duyurdu.

Projeleri Akşam Saat 18.00'de Açıklanacak

Aday adaylığını resmi olarak ilan edeceği basın toplantısı, akşam saat 18.00'de gerçekleşecek olan Osman Okumuş'un, Kahramanmaraş'ta hayata geçirmeyi planladığı projelerini açıklaması bekleniyor. Kahramanmaraşlı vatandaşlar, Okumuş'un geleceğe dair vizyonunu ve hedeflerini daha yakından öğrenme fırsatını bu toplantıda bulacaklar.

Editör: Haber Editörü