Türkoğlu'da Hak Sahipliği Kararları Açıklandı: İtirazlar Başlıyor Türkoğlu'da Hak Sahipliği Kararları Açıklandı: İtirazlar Başlıyor

Geniş katılımla gerçekleşen aday adaylığı başvurusunda konuşan Bozdoğan şunları kaydetti, " Ak Dava’mızın bir neferi olarak bugün Türkoğlu Belediye Başkanlığı için aday adaylığı müracaatımı Ak Parti ilçe binamızda gerçekleştirdim. Adaylık başvuru dosyamı; İlçe Başkanımız Sayın Hayrullah Koz bey’e teslim ederek bu kutsal davada “ben de varım” diyor ve sizlerle beraber yol almak istiyorum. Beni kabullerinden dolayı Sayın ilçe başkanıma ve kıymetli yönetim kurulu dava arkadaşlarıma (kadın kollarımıza ve gençlik kollarımıza) gönülden teşekkür ediyorum. Öncelikle yaşamış olduğumuz 6 Şubat depremlerinden dolayı hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Yüce Allah’tan rahmet diliyorum. Hayatta kalanlarımıza ise Rabbim sağlık ihsan eylesin ve beterinden korusun inşallah. Değişen ve gelişen bir şehir hayatı ile iç içeyiz. Öyle anlar vardır ki farklı çözümler gerektirir.

Değişen ve gelişen Türkoğlu’muz için de çözümler üreteceğiz. Burada yaşayan insanlarımız için ortak akıl ve istişare ile hareket ederek en doğru kararı alacağız. Türkoğlu’muz sürekli büyüyüp ve gelişmekle birlikte, sanayisi ve tarımı ile büyük bir potansiyele sahip bir ilçedir. İstiyorum ki durmadan, yorulmadan, farklı düşünceleri dikkate alarak, yeni fikirler üreterek ve en önemlisi de birlikte başarılı olalım.  Sizlerin desteğiyle ve Sayın Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde Türkoğlu’muzu; ferah bir yaşam alanında, en iyi yaşam koşullarının sağlandığı, eğitim dostu anlayışı ile, sosyal, kültürel ve sportif etkinliklerin uygulandığı, katma değer üretilen ve örnek projelerin öncüsü olan bir metropol ilçe haline getirmek istiyorum. Türkoğlu’muzu birlikte daha güzel yapalım. Şimdi birlik olmanın tam zamanı! Türkoğlu için tam zamanı!


Bu hedeflerim doğrultusunda belediye başkan aday adayı olarak desteklerinizi istiyorum. Bu güzel günde yanımda olduğunuz için hepinize ayrı ayrı gönülden teşekkür ederim. Mevla’m çıkmış olduğum bu güzel yolculukta mahcup etmesin ve birliğimizi daim eylesin inşallah…"