Onikişubat Muhtarları, Kahramanmaraş'ın güzide turizm merkezi Ilıca'ya çıkakarma yaparak moral depoladı.

Onikişubat İlçesi'ne bağlı 70 mahallenin muhtarı Kahramanmaraş'ın turizm merkezi Ilıca'yı ziyaret ederek stres atıp moral depoladı.

Ziyaretle ilgili olarak açıklama yapan Onikişubat Muhtarları Yardımlaşma Derneği Başkanı Sayın Ramazan Gürbak şunları söyledi:

"Pandemi dönemi başta olmak üzere, yoğun geçen bir yılın ardından üye muhtarlarımızla stres atmak, moral ve motivasyon için İlçemizde bulunan şifalı suyu, harika doğasıyla önemli bir turizm bölgemiz olan Ilaca'da bir araya gelelim dedik. Yaklaşık 70 muhtarımızla burada bir araya geldik. Herkes gönlünce eğlendi ve dinlenme imkanı buldu. Böyle bir turizm cennetimiz olduğu için ne kadar şükretsek az. Birlik ve beraberlik vurgusununda ön plana çıktığı bu organizasyonda emeği geçen başta Avcılar Muhtarımız Sayın Abdurrahman Kayaalp olmak üzere emeği geçen ve katılım sağlayan tüm muhtarlarımıza teşekkür ederim. Bu vesileyle yeni yılımızın inşallah ilimiz başta olmak üzere tüm dünya ölçeğinde Türkiye mizin yılı olmasını, ülkemize güzellikler kazandırması temenni ederim."

Başkan Güngör kadın şair ve yazarları dinledi! Başkan Güngör kadın şair ve yazarları dinledi!