Aday adaylık başvurusunu MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz’a teslim eden Ahmet Çolak: “Ayırmadan, ayrışmadan Dulkadiroğlu için canla başla çalışacağız” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Muhammet Paçacı’yı ziyaret eden Dulkadiroğlu Belediye Başkan Aday Adayı Ahmet Çolak, burada basın açıklaması düzenleyerek, aday adaylığını duyurdu. 

Toplantısının açılış konuşmasını yapan MHP Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Muhammet Paçacı; 6 Şubat depremlerinde en çok yıkım alan ilçemiz Dulkadiroğlu ilçemiz. Bunun bilincindeyiz ve hep sahadayız. Emin adımlarla yerel seçimlere hazırlanıyoruz. Değerli dava arkadaşlarımız da hizmet için belediye başkan aday adaylığı başvurusunda bulunuyorlar. Bugün de İlçe Başkan Yardımcımız Ahmet Çolak bey aday adaylığını duyuruyor” dedi.

Dulkadiroğlu'nu Güzel Yarınlara Taşıma Hedeflediğinin altını çizen Ahmet Çolak ise şunları ifade etti: “Mensubu olmaktan gurur duyduğum MHP teşkilatının emrinde, Dulkadiroğlu’muza hizmet aşkı ile 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Dulkadiroğlu Belediye Başkanlığı aday adaylığına müracaat etmiş bulunmaktayım. Çıktığımız bu yoldaki anlayışımız sen ya da ben meselesi değil, Kahramanmaraş’ımızın saklı cenneti olan Dulkadiroğlu ilçemizi güzel yarınlara taşımaktır. Tek amacımız Ayırmadan, ayrıştırmadan Dulkadiroğlu ilçemiz için Canla Başla hizmet etmektir. Uzun yıllar Kanada’da yaşamış ve oranın yerel yönetimleriyle iç içe çalışmış birisi olarak, edinmiş olduğumuz bilgi ve tecrübelerimizi güzel ilçemiz Dulkadiroğlu’na uyarlayacağız. Bütün kesimleri kucaklayarak, kalp kırmadan ve kimsenin incinmesine izin vermeden yolumuzda ilerleyeceğiz. Bunu üretken Belediyecilik ile bütüncül yaklaşım ve birlikte yönetim anlayışıyla yapacağız.”

Kahramanmaraş’ı 6 Şubat Öncesinden Daha İyi Hale Taşıyacağız Kahramanmaraş’ı 6 Şubat Öncesinden Daha İyi Hale Taşıyacağız

Ahmet Çolak son olarak şunları söyledi: “Çıktığımız bu şerefli yolda, müracaatımızı kabul buyuran Bilge Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli Bey'e, yerel yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sadir Durmaz Bey’e, Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş İl Başkanımız Hüseyin Vahit Demiröz Bey'e, Dulkadiroğlu İlçe Başkanımız Muhammet Paçacı beye ve evlendiğimiz günden itibaren hayatımın her anında hep destekçim olan, hep yanımda olan kıymetli eşime, bugün beni yalnız bırakmayan dostlarıma, tüm teşkilat mensuplarımıza ve şehrimizin kıymetli basın camiasına saygı ve muhabbetlerimi arz ederim.”

Editör: Atilla Şakacı