Saha çalışmalarına aralıksız olarak devam eden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Dulkadiroğlu İlçe teşkilatı bu haftasonu Bertiz'e çıkarma yaptı.

İlçe Başkanı Ömer Emrah Satıcı ve yönetimi, Bertiz Boyalı, Hacı Eyüplü, Bahçeli ve Yeni Pınar mahallelerinde bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

İlk olarak, Boyalı Mahallesi Muhtarı Eyüp Çavdar’ın babası Bilal Çavdar için okutulan Mevlid programına katılan ekip, parti adına baş sağlığı dileklerinde bulundu.

Başkan Satıcı, daha sonra Dulkadiroğlu Muhtarlar Derneği Başkanı Kanuni Mahallesi Muhtarı Resul Arslanhan, Aslanbey Mahalle İhsan Bertiz, Duraklı Mahalle Muhtarı Mustafa Kar, Yavuz Selim Mahalle Muhtarı Hasan Yorulmaz, Çatma Yayla Mahalle Muhtarı Ali Özen ve Bayazıtlı Mahalle Muhtarı Ahmet Bolat ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

Kahramanmaraşlılar dikkat! uyarı geldi Kahramanmaraşlılar dikkat! uyarı geldi

Cumhur İttifakı icraatlarını halka anlatan Satıcı, “Bilge liderimiz Devlet Bahçeli Bey’in emirleri  ve partimizin sosyal politikaları çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. MHP olarak halkımızın yanındayız. Halkımızın sorunlarıyla yakından ilgileniyoruz. Cumhur İttifakı olarak halkımızın görüş ve önerilerini alıyor, yetkili mercilerimizle paylaşıyoruz. Düğünde, nişanda, bağ bozumunda, şıra yapımında olduğu gibi cenazede, mevlid de halkımızın yanındayız. Muhtarlarımızla sürekli olarak iletişim halindeyiz. MHP Dulkadiroğlu olarak halkımız ve devletimiz için çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.