KMSMMMO yönetiminde bulunan, odanın en kapsayıcı bileşeni olan başkan yardımcısı Abdullah Kalın oda başkanlığı için adaylığını açıkladı.

Kalın yaptığı açıklamada şunları kaydetti;

“2010 yılında çıktığımız bu kutlu yolculukta, ‘Kurumsal Oda, Kurumsal Kimlik ve Kurumsal Yönetim’ anlayışı ile mesleğimiz ve meslektaşlarımızın temsili noktasında mesai kavramı gözetmeden çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz.

Şimdi ‘Nerede Kalmıştık’ sloganıyla kaldığımız yerden hedeflerimize ulaşmak için, odamızın dününde bugününde olduk, yarınında da daha güçlü, daha etkin, hep birlikte ve beraber olmaya devam edeceğiz. Mesleğimiz her geçen gün çok daha fazla önem kazanmaktadır. ‘Bilgi, Teknoloji ve İnteraktif Çözümler’ ön plana çıkmaktadır. Meslektaşlarımıza odamız bünyesinde hizmet içi eğitimlerle, bu çözümlerin en önemli ve en etken unsurunu oluşturmaktadır. Bu yoğun iş çalışma ve eğitim aşamalarında, ayrıca meslektaşlarımızın, stres yönetiminin de göz ardı edilmemesi gerekmektedir. Odamız bünyesinde sosyal alanları, sosyal aktiviteler ve etkinlikler fazlası ile yapılması gerekmekte, hatta meslektaşlarımızın bir araya gelerek kaynaşmaları noktasında çok önem arz etmektedir. ‘Mesleğimiz İçin Biz Varız’ temasıyla çıktığımız bu yolda, siz meslektaşlarımızı ‘Odamıza Sahip Çıkmaya’ davet ediyoruz. Sizlerden aldığımız güçle, ‘Güçlü Bir Yönetimle’ mesleğimiz için biz varız. Sizin gibi birbirinden kıymetli, birbirinden özel insanlarla beraber ‘Sen Ben Varsak, Biz Varız.’

Kurumsal kimlik, kurumsal oda, kurumsal yönetim; Odamız kurumsal ciddiyet, kurumsal disiplin, kurumsal yönetim anlayışı içerisinde, samimiyetle meslektaşlarımızın odamızda aktif katılımı ve katkılarıyla birlikte beraber yöneteceğiz.

ORTAK AKIL BİRLİKTE YÖNETİM

Odamızda tüm üyelerimizin katılacağı aylık istişare ve bilgilendirme toplantıları ile yine en geç üç ayda bir tüm üyelerimizin katılacağı mesleki sorunlarımızın tartışılıp değerlendirilip serbest kürsü ile isteyen üyelerimize söz verileceği ve sonuçlarının değerlendirilerek bildiri olarak yayınlanacağı toplantılar yapılacaktır.

Büyükşehir’den Kitap Tanıtım Programına Davet Büyükşehir’den Kitap Tanıtım Programına Davet

Bağımlı olarak çalışan meslektaşlarımızın hakları noktasında, ücret tarifesi belirlenmesi hususunda yasama ve yürütme organları üzerinde her türlü çalışmayı yaparak, her zaman ve her durumda yanlarında odalarının olduğunu bilecek ve hissedeceklerdir.

STAJYERLERİMİZE VE ÜYELERİMİZE EN İYİ HİZMETİ VERMEK

Odamızda, mümkün olduğunca başkan, olmadığı zamanlarda muhakkak bir yönetici hazır bulunacaktır.

KMSMMMO 24. Olağan Genel Kurul Toplantısı 14 Mayıs Cumartesi günü 14:00-17:00 saatleri arasında, Oda Kurul Seçimleri de 15 Mayıs Pazar günü 09:00-17:00 saatleri arasında oda merkez binasında yapılacak.