Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi (KİÜ) Rektörü Prof. Dr. Sami Özgül, Kurban Bayramı dolayısıyla üniversitede görev yapan akademik ve idari personelle bayramlaştı.

KİÜ Senato Salonu’ndaki program, KİÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Adnan Küçükönder, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Lale Dönbak, İslam ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sabri Türkmen ve KİÜ Genel Sekreter Vekili Cemil Toktay ile akademik ve idari personelin katılımıyla gerçekleşti.

Burada çalışma arkadaşlarına hitap eden Rektör Özgül, “Sizlerin ve ailelerinizin bayramlarını en kalbi duygularımla tebrik ediyorum” dedi. Geçen yıllarda pandemi koşulları dolayısıyla yüz yüze bayramlaşma gerçekleştiremediklerini anımsatan Rektör Özgül, şöyle konuştu:

“Maalesef Covid-19 şartları dolayısıyla bir süredir bayramlarda bir araya gelememiştik. Ne mutlu ki bu gün hep birlikteyiz. Sizler gerçekten üniversitemiz için emek veriyor, özveriyle görev yapıyorsunuz. Bundan sonra da aynı özveri ile üniversitemizin gelişimi ve daha iyi yerlere gelebilmesi için çalışacaksınız.  Ben Hepinize teşekkür ediyor ve bundan sonraki çalışmalarınızda da başarılar diliyorum. Ailenizle, sevdiklerinizle nice güzel bayramlarda birlikte olmanız dileğiyle, Kurban Bayramınız mübarek olsun.”

İyi Parti Onikişubat Teşkilatından Esnaf Ziyareti İyi Parti Onikişubat Teşkilatından Esnaf Ziyareti