Kahramanmaraş'ta "BB Estetik" markasıyla hizmet veren kadın girişimci Seda Balkarlı, ESVED Eshab-ı Kehf Vakıf, Eğitim ve Araştırma Derneği (ESVED) tarafından düzenlenen ödül gecesinde yılın markası ödülüne layık görüldü.

“15. Uluslararası Eshab-ı Kehf Ödülleri” programı kapsamında çeşitli alanlarda ödüllere layık görülen kişilere ödülleri takdimi için kentte bir otelde program organize edildi.

Programda yılın enlerine ödülleri verilirken, yakın dönemde yaptığı çalışmalar ve başarılarıyla öne çıkan isim olan Seda Balkarlı, yılın markası seçildi. 

Ödülü takdim edildikten sonra kürsüde bir konuşma yapan Balkarlı, ödülünü BB Estetik ekibi adına aldığını belirterek, "Kahramanmaraş'ın birçok noktasında güzellik merkezlerimiz ve güzellik okulumuz var. 12 yıldan bu yana kentte hizmet veriyoruz. 40 kişiye de iş imkanı sağlıyoruz bu gerçekten çok gurur verici. BB Estetik her zaman büyüyor ve büyümeye de devam edecek. Bizleri tercih eden herkese çok teşekkür ediyorum." dedi.

Kahramanmaraş’ta toplu cinayet ihbarı emniyet ve AFAD’ı harekete geçirdi Kahramanmaraş’ta toplu cinayet ihbarı emniyet ve AFAD’ı harekete geçirdi

HABER-FOTOĞRAF: ÖMER FARUK SALMAN