Kahramanmaraş'ta MRS Bungalov firması tarafından yakın zamanda üretilen bungalov evler yoğun ilgi görmeye başladı.

Bungalov evler, Türkiye'de pansiyon tarzı küçük tatil konutları olarak kullanılmaya ve yaygınlaşmaya başlamıştı. Bunun en önemli sebebi de mimari yapıların inşasına izin verilmeyen bölgelerde de küçük ahşap bungalovların taşınabilir ve ekolojik yapıları nedeniyle kullanılabilmesiydi. 

Doğal malzemelerle oluşturulan bu yapılar hem ekonomik olarak her bütçeye uygun seçenekler sunuyor hem de ekolojik yapılarıyla doğanın içine mükemmel bir uyum sağlayabiliyorlar.

Kahramanmaraş'ta bungalov evlerin üretime başlayan MRS Bungalov Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sütyemez, yaptıkları çalışmalarla ilgili Maraş Pusula Haber'e açıklama yaptı. 

Kahramanmaraş’ta tır ile traktör çarpıştı! 1 yaralı Kahramanmaraş’ta tır ile traktör çarpıştı! 1 yaralı

Genellikle büyük yatak odaları ya da açık kat planı yerine geniş bir oturma alanı ve az sayıda küçük odaları bulunan, dış cephesinde genellikle ahşap malzeme kullanılan ve dış mimarisi görsel tercihine göre özel olarak hazırlanabilen bungalov evlerin Kahramanmaraş'ta üretimini yaptıklarını belirten Sütyemez, Ahşap bungalov evlerininin doğa ile daha uyumlu olması, sağlıklı olması ve görsel olarak da göze hitap etmesinden dolayı tercih edildiğini söyledi. 

Sizlerde bungalov ev yaptırmak istiyorsanız 0344 606 06 80 ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.