Eğitimdeki alışkanlıkları ve standartları değiştirerek yüksek kaliteli eğitim içeriği ile ülke ve dünya geleceğine yön veren eğitim kurumu olmak etkili liderlik, bilimsellik, sürdürülebilirlik, yenilikçilik olmak için Kahramanmaraş’a yeni bir soluk olmayı planlayan Tamdeğer Eğitim Kurumları bireysel derslerin yanı sıra, öğrencilerin bireysel farklılıkları dikkate alınarak oluşturulan, küçük gruplarla öğretim yapmayı hedefliyor.

YENİ YER, YENİ İMAJ BİZ HAZIRIZ!
Kahramanmaraş’ın Metropol İlçelerinden Onikişubat İlçesi Hürriyet Mahallesinde hizmete başlayan Tamdeğer Eğitim Kurumu  Müdürü Servet Akyol, “Tamdeğer Eğitim Kurumu olarak eğitimde yeni bir dönem başlatıyoruz. Kaldığımız yerden değil, yeni yerinde ve yeni imajında başlıyor.5,6,7,9, 10, 11 ,12. sınıflar ve mezun gruplarımız için Tyt - Ayt - LGS - DİL eğitiminde en önde olacağımıza emin adımlarla çıktığımız bu yolda yeni yerimizde beraber yürüyelim. Uzman kadromuz, yeni binamız ve yenilenen imajımızla başarı isteyen tüm öğrencilerimizi kurumumuza bekliyoruz.

Başkan Toptaş, YKS’ye girecek öğrencilere başarılar diledi Başkan Toptaş, YKS’ye girecek öğrencilere başarılar diledi

Öğrencisini herşeyin üstünde tutan, başarı odaklı, motivenin üstte tutulduğu, güven ortamının olduğu bir kurum olarak çıktığımız bu yolda, disiplin olmadan başarının da olmayacağını inanıyoruz. Yeni yerimizi görmek isteyen ve uzman kadromuzla tanışmak isteyen herkesi " Hürriyet Mahallesi, 34088. Sokak, No: 11 (Süreyya Güneş Anaokulu karşısı ) Kahramanmaraş / Onikişubat " adresli Tamdeğer Eğitim Kurumu' na davet ediyoruz. Tamdeğer Eğitim Kurumu ailesi olarak Kahramanmaraş' a yeni bir soluk başlatıyoruz” dedi.

Editör: Haber Editörü