Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şahin Balcıoğlu, Mehmet Sabancı’nın eğitimde dile getirdiği sorunlara kayıtsız kalmayarak, canlı yayına bağlandı ve eğitime destek olacaklarını açıkladı.

Kent Kulisi programına konuk olan Mehmet Sabancı’nın dile getirdiği öğrencilerin burs konusuyla ilgili yaşadığı sorunları çözüme kavuşturmak için yayına bağlanan Balcıoğlu öğrencilere müjdeli haberi verdi.

Böyle bir konuyu dile getirdiği için Mehmet Sabancı’ya teşekkür eden Balcıoğlu, “Bir büyüklük ve ağabeylik örneği göstererek dikkat çekmeye çalışıyor. İki program yada üç programdan beridir bu isteğini yineliyor. Ben bu ara seçim çalışmalarımı biliyorsunuz son 10 gün sahaya ineceğim demiştim. Şu anda benimde toplantım var ama bunu dinlemek istedim ve Mehmet beye şöyle bir müjde vermek istiyorum. Biz seçimden sonra yani yılın başından itibaren yeni dönemde bu çocuklarımıza, bu gençlerimize, öğrencilerimize kendinin de desteğiyle gerekeni yapacağız.” Dedi.

Dünya’nın ekonomik bir sıkıntı yaşadığı günlerde bu işin üstesinden gelebileceklerini vurgulayan Balcıoğlu, “Bu seçim heyecanı ve karmaşanın atlatılması için biz bunu organize etmiş ve öğrencilerimize müjdeyi vermiş olacağız diye düşünüyorum. Bu yayının yaptığınız için ve konuyu ısrarla gündeme taşıyan Sayın Sabancı’ya teşekkür ediyorum.” dedi.

Diamond Plaza Car Care Kahramanmaraş’ta hizmete açıldı! Diamond Plaza Car Care Kahramanmaraş’ta hizmete açıldı!

Mehmet Sabancı’da Balcıoğlu’na teşekkür ederek, “Ben bu konuda ümitsiz değillim. Bu konuda ilgilenecek isimler olduğunu düşünüyorum. Emin olun tepedeki isimlerden muhatap alınmadık ama siz ve sizin ekibinizden çok ümitliydim. Size de yakışan bir tarz ve davranış oldu. Ailenize şahsınıza ve Kahramanmaraş’ta ki vizyoner sanayicilik örneğinize yakışan bir durum oldu. Çok teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.