AK Parti Onikişubat İlçe Başkanlığının, Onikişubat Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleştireceği ve 3 gün boyunca devam edecek olan EXPO 2023 Gençlik Festivali'nin ikinci gününde Emre Aydın sahne aldı.

EXPO 2023 Rekreasyon Alanı’nda, gençlere yönelik sosyal ve kültürel destekleyici projeler kapsamında düzenlenen EXPO 2023 Gençlik Festivaline önceki gün düzenlene Elif Buse Doğan ve Işın Karaca konserleriyle başlamıştı.

Festival kapsamında bugün ki etkinlikte, ilk olarak yerel sanatçıların müzik dinletisi, arkasından da Emre Aydın konseri düzenlendi.

Kahramanmaraş’ta otomobil paramparça oldu: 1 ölü 2’si ağır 4 yaralı Kahramanmaraş’ta otomobil paramparça oldu: 1 ölü 2’si ağır 4 yaralı

Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği konserde sahneye çıkan Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, gençlerle ilgili olan bütün projelere önem verdiklerini ve bu yüzden projenin düzenlenmesine katkı sağladıklarını söyledi.

Pazar günü tamamlananacak olan festivalde uçurtma şenliği olacağını da ifade eden Mahçiçek, "Yarın saat 15.00'de uçurtma şenliğimiz olacak ve burada muhteşem bir görsel şölen yaşanacak. Akşamına ise Sagopa Kajmer konseri olacak. Gençlerin ulaşım açısından sorun yaşamaması adına festival alanına ulaşım için ücretsiz ring seferleri de düzenliyoruz. Bu yüzden herkesi EXPO alanına davet ediyoruz." dedi.

EXPO 2023 Gençlik Festivali yarın akşam saat 19.00'da düzenlenecek olan Sagopa Kajmer konserinin ardından tamamlanacak.