İstanbul da yaşayan Kahramanmaraşlılar her sene olduğu gibi bu sene de yine Türkoğlu Derneği Kurban organizasyonu ile kurbanlarını kesecek.

Her sene Kurban bayramında İstanbul da yaşayan Kahramanmaraşlılar Türkoğlu Derneği Kurban kesim organizasyonuyla kurbanlarını kesiyor.

Hem kurbanlarını kesiyor,hem hep birarada bayramlaşıyor. Kurbanları kesilirken sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve Kahramanmaraş Dondurması ikram ediliyor.

Kahramanmaraş’taki lise Türkiye’de bir ilke imza attı! Kahramanmaraş’taki lise Türkiye’de bir ilke imza attı!

Sadece vekalet veriyor. Kurban kesimini canlı olarak izliyor.Gözleri önünde paylara ayrılan kurbanlar paketlenerek sahiplerine teslim ediliyor. Aracı olmayanlara da imkanlar dahilinde yardımcı olunan organizasyon hakkında konuşan Türkoğlu Dernek Başkanı Cafer Parlak, biz hemşehrilerimiz ile birlikte Kurban kesmenin sevincini mutluluğunu yaşıyoruz. 2011 yılında kurulan derneğimiz kurulduğu günden bu yana hemşehrilerimiz ile birlikte kurbanlarımızı kesiyoruz. Bizim için öncelik kâr değil, dernekte kesiyor olmamız ve en düşük maliyetle kesebilmek. Kurban kesim organizasyon masrafları üzerine cüzi bir kâr ekleyerek üniversite okuyan öğrencilerimize burs bütçesi oluşuyor. Kurban satış merkezlerine göre çok daha avantajlı ve hijyenik olduğumuzu söylerken hemşehrilerimiz ve dostlarıyla birlikte Kurban kesmenin sevincini yaşıyoruz. Her sene daha çok sayıda kurbanlık hisse satışı yaparak birlikte daha güzel işler,İyi projeler yapmaya çaba gösteriyoruz. Türkoğlu Derneği kurban organizasyonumuzda hemen her bütçeye uygun kurbanlık hisselerimiz mevcut. Tabii erken almakta fayda var. Her sene 60 ile 80 büyükbaş kurbanlık kesiyoruz.

İstanbul'da yaşayan Kahramanmaraşlı hemşehrilerimizi ve dostlarını komşularını da bekliyor, bu hizmetimizle tanış olmalarını istiyoruz.

Bize 0552 280 65 53 numaradan şahsımla (Cafer Parlak baskan) doğrudan iletişim kurabilirler.

Cenab-ı Allah herkesin keseceği kurbanını kabul eylesin.
Bizim ilkemiz temiz,hijyenik, güvenilir, pratik yormadan vaktinde profesyonel kasaplarımızla bant sisteminde kesimleri yaparak pay sahiplerine teslim etmektir. Beklerken derneğimiz tarafından hissedarlara orada bulunacak olan misafirlerimize kahvaltı,öğle yemeği çay,su ve Kahramanmaraş Dondurması (alpedo) ikram edilmektedir.

Biz on yıldır aşkın süredir Türkoğlu Derneği Başkan ve yönetim kurulu üyeleri olarak birlikte Kurban kestiğimiz için pay sahiplerimiz aşağı yukarı belli ve şuan çok az sayıda kurbanlıkta hisseler kaldığını belirtelim. Sizler bizimle iletişim kurun. Sizlere Kurban kesim merkezimizi gösterelim. Herkese hayırlı bayramlar dileriz.