Kahramanmaraşlı Akademisyen Doçent Doktor Zuhal Karakoç Dora, İstanbul Aydın Üniversitesi’nde düzenlenen Sürdürülebilir Ekonomi Konferansı’nda “Sürdürülebilir Ekonomiye Katkı Ödülü”ne layık görüldü.

Kurumların ekonomik, çevresel ve sosyal etkilerini proaktif olarak ele alıp yöneterek önemli etkiler yaratmış projelerini öne çıkarmak ve geniş kitleler ile paylaşmak; bu projelerin rol model olmasını sağlayarak değişimi teşvik etmek ve sürdürülebilir iş modellerine geçişi hızlandırmayı amaçlayan Sürdürülebilir Enerji Konferansı bu yıl İstanbul Aydın Üniversitesi ev sahipliği yaptı.

Karaboğa ve Yıldırım Ailelerinin Mutlu Günü Karaboğa ve Yıldırım Ailelerinin Mutlu Günü

283758178_1066814854204610_37809779730424010_n

İstanbul Aydın Üniversitesi’nde düzenlenen Sürdürülebilir Ekonomi Konferansına katılan Kahramanmaraşlı Akademisyen Doç. Dr. Zuhal Karakoç Dora, “Sürdürülebilir Ekonomiye Katkı Ödülü”ne layık görüldü.

Ödül hakkında konulan Doç. Dr. Karakoç Dora, “Birbirinden kıymetli Hocalarımızı dinleme fırsatı bulduk. Son derece öğretici bir organizasyondu ve bir parçası olmaktan gurur duydum. Açılış konuşmamdan küçük bir kesiti de buradan paylaşmak isterim. Bu vesileyle beni de “Sürdürülebilir Ekonomiye Katkı Ödülü”ne layık gören üniversite yönetimine ve konferans ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunarım” dedi.