İstanbul'da, Kahramanmaraş'ın meşhur içli köftecisi olarak bilinen Mustafa Topçuoğlu'na ailesi tarafından sürpriz doğum günü pastası ve hediyeler hazırlandı.

İstanbul'un İstiklal Caddesinde meşhur Sabırtaşı Restaurant'ı işleten ve buradaki İçli Köfteleriyle ün salan, diğer yandan da yazar olan Mustafa Topçuoğlu bugün 53. yaş gününü kutladı.

ÇKS başvuruları 30 Haziran'da sona erecek ÇKS başvuruları 30 Haziran'da sona erecek

Ailesinin yaptığı sürpriz sonrası fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşan Topçuoğlu, şu ifadelere yer verdi:

"Bir yaşı daha geride bıraktık. Zaman geçiyor ömür bitiyor. Çok şükür ki bu geçen zaman içinde bilerek kimseyi üzmedim incitmedim. Elbette üzdüklerim incittiklerim olmuştur. Ama söylediğim gibi bilerek ve isteyerek olmamıştır. Hakkı olan hakkını helal etsin. Bu geçen zaman içerisnde hep kendime iyi yol çizmeye çalıştım. İyi insanlar biriktirmeye çalıştım.Şükürler olsun ki bunu bana hep hissettirdiniz hep yanımda olduğunuzu gösterdiniz. Bu özel günümde de bana göstwrdiğiniz yakın ilgi, gönderdiğiniz birbirinden değerli mesajlarınızla,yorumlarınızla,beğenilerinizle,telefonla arayarak,yanıma gelerek Doğum günümü kutladınız. Beni çok mutlu ettiniz. Sağolun var olun. Başta Anam,Eşim,çocuklarım ve tüm ailem olmak üzere,tüm dostlarımıza gönülden TEŞEKKÜRLER. İyi ki varsınız iyiki benimlesiniz. Hepinizden Allah Razı olsun. Şu kısa ve yalan Dünyada inanın kalp kırmaya hiç değmez. Sevgiyle yaşayın ve yaşatın... Esen kalın..."

"Not: Gönül isterdi ki hepinize tek tek cevap vereyim. İnanın ki o kadar çok mesaj ve gönderileriniz var ki (bundan çok mutluyum) yetişemedim 🙂 bu yüzden yazdığım açıklamayı herkes adına kabul etsin..."