Kahramanmaraş'ın genç ve başarılı iş adamı Ali Çırak, Külahıma Anlat sinema filmi yapımcısı Cüneyt Şentürk'ten teşekkür plaketi aldı.

Çocuklar Hem Eğlendi Hem Öğrendi Çocuklar Hem Eğlendi Hem Öğrendi

Kahramanmaraş'ta çekimleri yapılan "Külahıma Anlat" sinema filminin ana sponsorlarından olan Çırağın Group firması yönetim kurulu başkanı Ali Çırak'ın film döneminde verdiği desteklerden dolayı EGC Prodüksiyon ekibi teşekkür için bir plaket hazırladı.

Film çekimlerinde Çırağın Düğün Sarayı ile Çırağın AVM'de bazı sahneler çekilmiş, filmin ev sahnelerinde kullanılacak olan eşyalarda yine Çırağın AVM'nin desteğiyle dekore edilmişti.

Yayına kısa bir süre kala yapımcı Cüneyt Şentürk, filmde emeği geçen herkese teşekkür amacıyla birer plaket hazırlayarak firmalara teslim etti. 

Çırağın Group yönetim kurulu başkanı Ali Çırak, plaketi aldıktan sonra yaptığı açıklamada, Kahramanmaraş için yapılan her projeyi önemsediklerini ve desteklediklerini belirterek, EGC Prodüksiyona teşekkür etti. 

Çırak, "Biz firma olarak sadece kendi tanıtımımızı değil, Kahramanmaraş'ın tanıtımını ve marka olmasını önemsiyoruz. Şehrimiz her ne kadar büyür ve gelişirse, bizde beraberinde büyümeye devam ederiz. Ben bu tür çalışmaları bu noktada çok önemsiyorum. Film içerisinde AVM'de çekilen sahneler var. Yine düğün salonumuzda çekilen sahneler var. Bunların hepsi çok değerli. 8 Temmuz'da filmi merakla bekliyoruz." dedi.