Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu ilçesine atanan Lapseki Kaymakamı Çelikkaya'ya veda yemeği düzenlendi. Bakırköy Kaymakamlığı'na atanan Vali Yardımcısı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdullah Köklü de veda turlarını tamamladı.

Kahramanmaraş`ın Dulkadiroğlu ilçesine atanan Lapseki Kaymakamı Dr. Fatih Çelikkaya için veda yemeği düzenlendi. Lapseki Belediyesi Sosyal Tesislerindeki yemeğe Belediye Başkan Yardımcısı Necdet Çelik, Cumhuriyet Başsavcısı Ozan Koç, Çardak Belediye Başkanı Metin Semerci, Umurbey Belediye Başkanı Dr. Erdal Doğan, Sağlık İl Müdürü Gökhan Baştürk ile siyasi parti başkanları ile oda başkanları katıldı.

Kaymakam Çelikkaya, yemekte yaptığı konuşmada, yaklaşık 2 yıl önce ilçeye geldiğini söyledi. Lapseki`nin çok güzel ve çok özel bir ilçe olduğunu belirten Fatih Çelikkaya, "Pandemi sürecinde vatandaşlarımızı ve köylerimizi çok fazla ziyaret edemedik. Özellikle köylerimize daha fazla gitmek isterdim. Hayat biraz daha normale döndü. Biz de elimizden geldiği kadar, devletimizin bize verdiği imkanlar doğrultusunda çeşitli hizmetlerde bulunduk. Rabbim bizleri mahcup etmesin yeni görevimiz de Kahramanmaraş Dulkadiroğlu ilçesi nüfusu 250 bin olan bir ilçe. Bizler için kıdem olan biraz daha yüksek bir ilçe. Daha zor bir görev bizi bekliyor. Rabbim mahcup etmesin, hakkınızı helal edin. Benden yana helal olsun." dedi.

Köklü`den Vali Aktaş`a ziyaret 

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Bakırköy Kaymakamlığına atanan Vali Yardımcısı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdullah Köklü, Vali İlhami Aktaş`a veda ziyaretinde bulundu. Çanakkale`de hizmet etmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Vali Yardımcısı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdullah Köklü, verdikleri desteklerden dolayı Vali İlhami Aktaş`a teşekkür etti. Çanakkale`de çalışmaları ve gayretlerinden dolayı Vali Yardımcısı-İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdullah Köklü`yü tebrik ederek, başarı belgesi veren Vali İlhami Aktaş, yeni görev yerinde başarılar diledi.

Köklü, Önder`e de veda etti 

Başkan Güngör, ‘Çağlayancerit Cevizi Markalaşacak, Çiftçimiz Kalkınacak’ Başkan Güngör, ‘Çağlayancerit Cevizi Markalaşacak, Çiftçimiz Kalkınacak’

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Bakırköy Kaymakamlığına atanan Vali Yardımcısı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdullah Köklü için İl Genel Meclis Başkanlığı tarafından veda yemeği düzenlendi. Veda yemeğinde İl Özel İdaresine sunmuş olduğu katkılar için İl Genel Meclis Başkanı Nejat Önder tarafından Vali Yardımcısı-İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdullah Köklü`ye plaket takdim edilerek, yeni görevinde başarılar diledi.