Sosyal Medya Sitelerinde izlenme arttırmak için garantili 4 taktik Sosyal Medya Sitelerinde izlenme arttırmak için garantili 4 taktik
Açık Artırmayla Satılacak Arsalar
Bu kapsamda, Kahramanmaraş'ta bulunan 81 arsa özellikle Pazarcık ilçesinde yoğunlaşacak.
Satış Tarihi ve Koşullar
Satışlar, 16 Kasım Perşembe günü saat 10:30'da açık artırmada gerçekleşecek. Katılımcılar, arsa alımları için yüzde 24'ünü peşin ödeyerek, kalan kısmı ise 24 vade seçeneğiyle ödeme yapabilecekler. Ayrıca, bu arsalar KDV'den muaf tutulacak.
Başvuru ve Detaylar
Açık artırmaya katılmak isteyenler, EMLAK YÖNETİM Hizmetleri ve Tic A.Ş’in Halk Bankası Halkalı Şubesi'nde bulunan IBAN (TR24 0001 2009 8780 0010 2609 89) numaralı TL hesabına toplantı öncesinde katılım teminatı yatırmaları gerekmektedir.
Teminat İşlemleri
Açık artırmaya katılacak gerçek veya tüzel kişiler, katılım teminatını ödemek için toplantı öncesinde belirtilen banka hesabına başvuruda bulunmalıdır. Teminat, EMLAK YÖNETİM Hizmetleri ve Tic A.Ş’in belirlediği Halk Bankası Halkalı Şubesi IBAN numarasına yatırılmalıdır.
Önemli Not
06.02.2023 tarihinden önce Malatya için Malatya mülki idare sınırları, Kahramanmaraş için Kahramanmaraş mülki sınırları içinde ikamet etme şartı bulunmaktadır. Bu şartı karşılayan katılımcılar, ihale öncesinde Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'nden alınmış tarihçeli Yerleşim Yeri Bilgileri Raporu'nu ibraz etmelidirler.
Editör: Haber Editörü