MÜSİAD Kahramanmaraş Şubesi Başkanı Sami Kervancıoğlu ve yönetim kurulu Pazarcık Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Dağlı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Başkan Sami Kervancıoğlu, ‘ Pazarcık İlçesinde yapacağınız ilçe müdürlüğü görevinizde başarılar dileriz ve ayrıca belirtmek isteriz ki MÜSİAD Kahramanmaraş olarak üzerimize düşecek her türlü sorumlulukta sizi desteklemek isteriz” dedi.

Kahramanmaraş’ta ‘kadınlar matinesi’ organizasyonu! Kahramanmaraş’ta ‘kadınlar matinesi’ organizasyonu!

 Spora verdiği değerle de bilinen Kervancıoğlu, Gençlik Merkezleri ve faaliyetleri ile ilgili görüşlerini bildirdiği ziyarette,  İlçe Müdürü Mustafa Dağlı, her şeyin daha iyiye gitmesi için elinden geleni yapmaya hazır olduğunu, çalışmalarını başlattığını belirtti.

Pazarcık Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Dağlı, MÜSİAD Kahramanmaraş İl Başkanı Sami Kervancıoğlu ve yönetim kuruluna ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirirken bundan sonra daha sık görüşme temennilerini ilettiler. MÜSİAD Kahramanmaraş İl Başkanı Sami Kervancıoğlu, MÜSİAD ‘ ın düzenli olarak çıkardığı Çerçeve Dergisini kendilerine takdim ettiler. Ziyaret esnasında MÜSİAD Başkanı Sami Kervancıoğlu ve hazır bulunan üyelerle birlikte spor salonları ve eğitim derslerini gezerek sporcularla bir araya gelerek eğitim ve sporun önemine değinerek bolca vakit geçirdiler. (HABER: İLKER YİYEN)