Yeni Kahramanmaraş'ın imarı ve inşası noktasında yoğun gayretlerini sürdüren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör,  alanında uzman kişi ve kurumlarla da bir araya gelerek istişarelerde bulunmaya devam ediyor.

Kahramanmaraş’ta aydınlatma direğine çarpan otomobil ikiye bölündü 1 ölü 1 yaralı Kahramanmaraş’ta aydınlatma direğine çarpan otomobil ikiye bölündü 1 ölü 1 yaralı

Bu kapsamda; Jeoloji Mühendisleri, Elektrik Mühendisleri ve Makine Mühendisleri Odalarını ziyaret ederek şube temsilcileri ve yönetimleriyle bir araya gelen Başkan Hayrettin Güngör; "Yeni Kahramanmaraş'ın imarı ve inşası noktasında tüm paydaşlarımızla yüksek bir koordinasyonla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugün de Meclis Üyelerimizle birlikte Jeoloji Mühendisleri, Elektrik Mühendisleri ve Makina Mühendisleri Odalarımızı ziyaret ederek deprem sonrası şehrimizin imar ve inşasıyla ilgili değerlendirmelerde bulunduk. Şehrimizdeki mevcut durumu değerlendirdik. Daha sağlam ve modern bir Kahramanmaraş'ın inşası için Bakanlığımız, milletvekillerimiz, teşkilatımız ve tüm paydaşlarımızla çalışmalarımızı artırarak sürdürüyoruz. Bu süreçte yanımızda olan, desteklerini eksik etmeyen herkese şükranlarımızı sunuyoruz” diye konuştu.

Editör: Haber Editörü