İki dönem 6 yıl süreyle KADEM Kahramanmaraş il temsilciliği görevinde bulunan Kahramanmaraş Olgunlaşma Enstitüsü Müdürü Mutlu Aslantürk, görevi Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Ayşe Taşkıran’a devretti.

Aslantürk, “Kadının onuruyla yaşayabileceği güvenli bir toplum ve adil bir gelecek inşa etmek için var gücümüzle çalışıyoruz. KADEM Kahramanmaraş temsilcisi olarak 6 yıllık görev süremde yüzlerce gönüllümüzle birlikte bu yolda çok güzel işler başardık. Çalışmalarıma bundan sonra KADEM’in daimi gönüllüsü olarak devam edeceğim. Ayşe Hanım’a yeni görevinde muvaffakiyetler diliyorum.” ifadelerini kullandı.

KADEM Kahramanmaraş il temsilciliği görevini teslim alan Taşkıran ise“Varoluşta Eşitlik, Sorumlulukta Adalet” bilinciyle yeryüzündeki tüm insanların onurlu ve güven içinde yaşayacağı bir dünya için mücadele etmek şiarıyla yola çıktığını belirtti. KADEM Kahramanmaraş’ın faaliyetlerini aktif bir şekilde sürdüreceğini belirten Taşkıran ayrıca emekleri ve desteği için Aslantürk’e teşekkürlerini iletti.

Dünya Göçebe Oyunları’na Kahramanmaraş Lezzetleri Damga Vurdu Dünya Göçebe Oyunları’na Kahramanmaraş Lezzetleri Damga Vurdu

Ayşe Taşkıran,ilk/orta öğretimini Kahramanmaraş’ta tamamladı.Konya Selçuk Üniversitesi, İlahiyat Fakültesi mezunu. Yüksek lisans eğitimini Sütçü İmam Üniversitesi, İlahiyat Fakültesi, Felsefe ve Din Bilimleri alanında tamamladı. 2017 yılından bu yana Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı olarak çalışma hayatına devam etmekte.Evli ve 3 çocuk annesi.