İl Başkanı Av. Ahmet Çabukel, İYİ Parti MDK Üyesi Av. Furkan Kamalak, İYİ Parti Onikişubat İlçe Başkanı Av. Doğan Murat Kılıç, İYİ Parti Andırın ilçe Başkanı Fatih Dal ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Çolak Mahallesi, Kızıloluk Mahallesi ve Andırın merkezde Esnaf ve Halkın sorunlarını dinledi.

Andırınlıların ve esnafın hizmet alamamaktan kaynaklanan şikayetlerini dinleyen İYİ Parti İl Başkanı Av. Ahmet Çabukel, sorunların çözülmesi için gereken yerlere başvuracaklarını dile getirdi.

ANDIRIN 3

Andırın’ın hizmet alanında çok fazla geride kaldığını ifade eden Çabukel, “Andırınlıların artık kendilerini üvey evlat gibi hissettiklerini ve bu durumun değişmesinin vaktinin geldiğini” ifade etti.

Andırın Belediyesi'nden tarlasına ekim yapamayan çiftçiye destek Andırın Belediyesi'nden tarlasına ekim yapamayan çiftçiye destek

2013 yılında yapımına başlanan ve Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıldığı söylenen Hapızağzı Sulama göletinde basın açıklaması yapan Çabukel, “ Vatandaşımız için burasının çok önemli bir yeri var fakat, yapıldığı söylenip henüz yarısına bile gelinememiş bir sulama göleti üzerinde şu an açıklama yapıyorum. Vatandaşımız temiz suya, temiz besinlere ulaşması için buranın derhal faaliyete geçirilmesi gerekli ,ancak buranın yapımını üstlenen firma henüz buraya “bittiği söylenen bu gölete” daha başlamamış bile, tek bir yetkili gelip buraları kontrol etmiyor. Biz buradan çiftçilerimizin sesi olarak bu göletin derhal yapımına başlanmasını talep ediyoruz” dedi.