İl Afet Risk Azaltma Planı kapsamında gerçekleştirilen çalışmalar ve planda yer alan risk azaltma eylemleri değerlendirme toplantısı düzenlendi.

Toplantıda, İRAP kapsamında Büyükşehir Belediyesi, ilçe belediyeleri ve ilgili kurumlar tarafından gerçekleştirilen ve planlanan çalışmalar değerlendirildi.

Başkan Mahçiçek’in Vefa Örneği ‘Fatih Yoğurt Bilgi Ve Kültür Evi’ Hizmete Açıldı Başkan Mahçiçek’in Vefa Örneği ‘Fatih Yoğurt Bilgi Ve Kültür Evi’ Hizmete Açıldı

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) tarafından hazırlanan İl Afet Risk Azaltma Planı (İRAP) kapsamında gerçekleştirilen çalışmalar ve planda yer alan risk azaltma eylemleri değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen değerlendirme toplantısında Türkoğlu Kaymakamı Mahmut Hersanlıoğlu, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Alaettin Parlak, İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanı Fatih Bülbül, Kahramanmaraş AFAD İl Müdürü Aslan Mehmet Coşkun ve ilgili kurum temsilcileri yer aldı. Toplantıda, İRAP kapsamında Büyükşehir Belediyesi, ilçe belediyeleri ve ilgili kurumlar tarafından gerçekleştirilen ve planlanan çalışmalar değerlendirildi. Değerlendirme toplantısı, katılımcıların görüş ve önerilerinin alınması ile sona erdi.