Ay sonunu getirmekte zorlanan kişiler kredi çekmeyi tercih ederken baknaların yükselen kredi faiz oranları vatandaşların mağdur olmasına neden olmuştu. 

Özel bankaların kredi faiz oranları rekor seviyeye ulaşırken bankadan kredi çekmek istiyorum diyen kişilere yönelik olarak devlet bankalarının destekleri ise tüm hızı ile devam ediyor. Şu anda en uygun faiz oranı ile kredi veren bankalar kamu bankaları olarak öne çıkarken Vakıfban ihtiyaç kredisi paketinde farklı alternatifler sunuyor. 

VAKIFBANK'TAN DESTEK KREDİSİ MÜJDESİ! 9 AY ÖDEMESİZ DÖNEMLİ İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Kamu bakaları arasında yer alan Vakıfbank'tan yapılan açıklamada ihtiyaç kredisi paketlerinde güncellemeye gidilirken kredi faiz oranları için değiştirildi. Destek kredisi paketleri de devreye girerken Vakıfbank ihtiyaç kredisi paketinde yeni fırsatını ilan etti. 

Vakıfbank'tan yapılan açıklamada "Avukatlarımızın hayatını kolaylaştıran kredi VakıfBank’ta" denilerek avukatlara özel ihtiyaç kredisi verileceğini ilan etti. Düzenlenen kampanyadan yararlanmak isteyen kişilere yönelik olarak "Mesleğe yeni başlamış veya azami 1 yıllık avukatlık yapılmış olması gerekmektedir. Kampanya kapsamında gelir belgesi talep edilmeyecektir. Görev yapılan sürenin teyidi için bağlı olunan Baro'dan yazı alınacaktır" denilerek başvuru şartı ilan edildi. 

Ak Parti’ye yakın isim asgari ücret zammı için tarih verdi! Ak Parti’ye yakın isim asgari ücret zammı için tarih verdi!

Düzenlenen kampanyadan yararlanarak 24 ay vadeli 70.000 TL kredi çeken kişilerin aylık ödemeleri 4 bin 239 TL olarak gerçekleşecek.