Kahramanmaraş Tekstil Sektöründe Çalışanlar İçin Sevindirici Haber: Asgari Ücret 14 Bin TL! Kahramanmaraş Tekstil Sektöründe Çalışanlar İçin Sevindirici Haber: Asgari Ücret 14 Bin TL!

Urhal, mesajında “Bayramlar karşılıklı sevgi, saygı ve kardeşlik bağlarımızı kuvvetlendiren, toplumsal yardımlaşma ve dayanışmanın en üst seviyede yaşandığı, toplumun tüm katmanları arasındaki bağları güçlendirerek gelecek için bizlere umut kaynağı olan, milli ve manevi değerlerimizin daha yoğun yaşandığı günlerdir” dedi.

İl Emniyet Müdürü Urhal, sözlerini şu cümlelerle sürdürdü: “Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü olarak amacımız, hizmet kalitesini arttırmak ve üstlenmiş olduğumuz, vatandaşın huzur ve emniyetini, can ve mal güvenliğini sağlama görevlerini en iyi şekilde yerine getirmektir. İl Emniyet Müdürlüğümüz, bu anlayışı kendine rehber edinerek, Kurban Bayramı münasebetiyle vatandaşlarımızın bayramı en iyi şekilde, huzur ve güven ortamında geçirmeleri için gereken tüm tedbirleri almıştır. Bayram öncesinde ve sonrasında özel araçları ile seyahat edecek olan tüm vatandaşlarımızın trafikte azami derecede dikkatli olmalarını, trafik kurallarına riayet etmelerini ve trafikte hoşgörülü davranmalarını rica ediyoruz. Kurban Bayramını güvenli ve huzurlu bir ortamda geçirebilmeleri için bayram tatili süresince fedakârca çalışacak olan personelim ve şahsım adına, deprem dolayısıyla hayatlarını kaybeden meslektaşlarımıza ve vatandaşlarımıza Allahtan rahmet yaralılara şifa diler, aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi, malûllerimizi ve emeklilerimizi minnetle anar, bütün vatandaşlarımızın Kurban Bayramını kutlarım.”