Afşin Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı İhsan İşbilir’in “Sahlep Bizden,Tatlı Sizden” kampanyasının startı verildi.

Afşin’de Grup ve Mahalle Yolları Baştan Uca Yenilendi Afşin’de Grup ve Mahalle Yolları Baştan Uca Yenilendi

Afşin Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı İhsan İşbilir, esnafa destek mahiyetinde başlattığı kampanyalardan bir tanesi olan “Sahlep Bizden,Tatlı Sizden” Tatlı Park’ta başladı.

Dün Cuma namazı sonrası Tatlı Park’ı ziyaret eden İhsan İşbilir, Tatlı Park’tan tatlı alan esnaf ve sanatkarımıza içecekleri Sahlepleri bizden dedi. İşbilir, zaman zaman diğer esnaflarımızla da bu şekilde kampanya işbirlikleri yapacakların ı belirtti.

Afşin Haber Merkezine konuşan Afşin Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı İhsan İşbilir, Bugün Cuma, Herkese Hayırlı Cumalar. Zaman zaman sizlerin karşısına çıkıyoruz. Yılın son gününde Murat ve Furkan kardeşimize destek olmak amacıyla başlattığımız bir projeye start vermek için buradayız. Esnaflarımız tatlı aldıktan sonra içecekleri sahleplerini biz ikram ediyoruz. Bu projeleri zamanla diğer esnaflarımızla da devam ettireceğiz. Bunu manavımızla da yapabiliriz.Çay bizden Simit sizden şeklinde,köfte sizden ayran bizden şeklinde de yapabiliriz. Bu şekilde esnafımıza destek olabiliriz dedi.