31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren AK Parti Onikişubat Belediye Başkan Adayı Hanifi Toptaş, Piazza AVM’de vatandaşlarla bir araya geldi.

Vatandaşlarla tek tek sohbet eden Başkan Adayı Toptaş, iş yerlerini de ziyaret ederek personellere çalışmalarında kolaylıklar diledi. Toptaş, “Teşkilatımızla birlikte ilçemizin her bir noktasında ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Bugün de Piazza AVM’de hemşehrilerimizle bir araya geldik, sohbet ettik, taleplerini dinledik ve Ramazan aylarını tebrik ettik.

Hemşehrilerimizin samimiyeti, güler yüzü, dua ve destekleri bizlere daha da güç veriyor.

Başkan Görgel: “Yeni Kahramanmaş Geleceğe Güvenle Yükseliyor” Başkan Görgel: “Yeni Kahramanmaş Geleceğe Güvenle Yükseliyor”

İnşallah hemşehrilerimizin destekleriyle 31 Mart’ta göreve geldiğimizde alt ve üstyapısı, yeşil alanları ve sosyal donatılarıyla afetlere dirençli ve daha yaşanabilir Onikişubat için gecemizi gündüzümüze katacak ve var gücümüzle çalışacağız. Hanım kardeşlerimiz, gençlerimiz, yaşlılarımız, çiftçimiz, esnafımız, iş insanlarımız ve toplumumuzun tüm kesimleriyle daha güzel bir Onikişubat’ı hep birlikte inşa edeceğiz. İnşallah projelerimizle hemşehrilerimiz kazanacak, Onikişubat’ımız kazanacak” diye konuştu.