31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdüren AK Parti Onikişubat Belediye Başkan Adayı Hanifi Toptaş; Çakırdere, Çamlıbel, Kapıkaya, Süleymanlı, Hacıibrahimuşağı, Kozcağız ve Çamlıca mahallelerinde vatandaşlarla buluştu.

Kahramanmaraş’ta ehliyetsiz sürücü kazaya neden oldu: 3 yaralı Kahramanmaraş’ta ehliyetsiz sürücü kazaya neden oldu: 3 yaralı

AK Parti il ve ilçe teşkilatlarının da yer aldığı ziyaretlerde mahalle sakinleriyle sohbet eden ve taleplerini dinleyerek tek tek not alan Başkan Adayı Toptaş, Onikişubat için plan ve projelerinden de bahsetti. Mahalle sakinlerinin büyük bir teveccüh gösterdiği Hanifi Toptaş, ziyaretlere ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Yerel Seçimlere sayılı günler kaldı. Yoğun bir süreç yaşıyoruz, ziyaretlerimiz devam ediyor.

Bugün de teşkilatımızla birlikte Çakırdere, Çamlıbel, Kapıkaya, Süleymanlı, Hacıibrahimuşağı, Kozcağız ve Çamlıca mahallelerimizi ziyaret ederek hemşehrilerimizle bir araya geldik. Hemşehrilerimizin talep ve isteklerini dinledik, plan ve projelerimizi anlattık, kırsal kalkınma noktasında istişarelerde bulunduk. Hemşehrilerimiz müsterih olsun, kırsal kalkınmayı sağlamak için çok ciddi projelerimiz var. İnşallah hemşehrilerimizin desteğiyle göreve geldiğimizde bunları bir bir hayata geçirecek, kırsal kalkınmayı sağlayacak ve Onikişubat’ı kırsal kalkınmanın öncüsü yapacağız. Dua ve destekleriyle bizlere güç veren tüm hemşehrilerimize şükranlarımızı sunuyoruz” cümlelerini kaydetti.