Kahramanmaraş'ın Onikişubat ilçesinde Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak faaliyet gösteren Özel Gökçe Çetin Akademi de eğitim gören dönem öğrencileri geçtiğimiz gün mezun olurken, tamamı üstün başarıyla mezun oldu.

Boğaziçi Mahallesinde faaliyet gösteren Gökçe Çetin Akademi geçtiğimiz gün dönem mezunlarını verdi. Öğrencilerinin tamamının yapılan sınavda üstün başarıyla geçmesinin mutluluğunu yaşayan Gökçe Çetin, konuyla ilgili olarak Maraş Pusula Haber'e açıklamalarda bulundu.

Onlarca akademi arasında Gökçe Çetin Akademi öğrencilerinin üstün başarıyla mezun olduğuna dikkat çeken Çetin şunları kaydetti:

"Bu durum gerçekten bizim içinde gurur verici bir durum. Kayıtlarımız her daim devam ediyor. Herkes kurumuza gelerek, müdürümüzden ön bilgi edinip kayıtlarını yaptırabilirler. Bu belgeyi edinen herkes resmi olarak güzellik merkezlerinde, güzellik uzmanı olarak çalışabilir veya kendi işletmelerini açabilirler. Söylediğim gibi Milli Eğitime bağlı olarak 826 saatlik ders programlarından mezun olduktan sonra kendi mesleklerini bizlerle birlikte şekillendirebilirler." 

Gökçe Çetin Akademinin tercih edenlerin birçok avantajı olduğunu vurgulayan Çetin, mezun verdikleri öğrencilerde olduğu gibi hiç birinin sınavdan kalmadan üstün başarıyla geçmesinin en temel nedenlerden biri olduğunu ifade etti.

Çetin, hem teori hem uygulamada başarılı olduklarını anlatarak, "Eğitim saatlerinde ve uygulamadan, ek derslerden hiç bir zaman kaçmıyoruz. Elimizden geldiğince öğrencilerimize birşeyler katmak için oldukça özverili bir şekilde çalışıyoruz. Milli eğitime bağlı kurumumuz dışında özel eğitimlerimizde mevcut. Hızlandırılmış eğitimlerimiz ve yurt dışında, avrupada geçerli olabilecek belgeler verebiliyoruz. Yine aynı şekilde iş yeri açıp güzellik merkezi açabiliyorlar." dedi.

Kişilere göre ayarlanmış hızlandırılmış derslerin olduğunu da belirten Çetin sözlerine şöyle devam etti:

Alpedo-Kervan yangın bölgesinde dondurma dağıttı! Alpedo-Kervan yangın bölgesinde dondurma dağıttı!

"Workshoplarımızda yine aynı şekilde devam ediyor. Kendi iş yeri olan ancak eksik olduğu alanlar olanlar içinde yine hizmetlerimiz bulunuyor ve destek oluyoruz. Kalıcı makyaj, cilt protokolleri A'dan Z'ye aklınıza gelen her alanda eğitimlerimizi veriyoruz. Bununla da ilgili okulumuza gelerek başvuru yapabilirler. Kahramanmaraş'tan olduğu gibi diğer illerden de talep alıyoruz. Bu öğrencilerimiz içinde konaklama ve ulaşımda sorun yaşamasınlar diye onlara oldukça 5 yıldızlı otel konseptiyle lüks dairelerde konaklama hizmeti sunuyoruz ve ulaşımda tamamen bize ait. Burada her şey en ince ayrıntısına kadar düşünüldü." 

Gökçe Çetin Akademi'ye ulaşmak isteyenler 0532 394 12 17 numaralı telefonu arayarak randevu oluşturabilirler.