Mutluluğa evet diyen Gazeteci Ali Tatar, mutlu gününde futbol fanatizmi kenara bıraktı ve tuttuğu takım Fenerbahçe’nin ezeli rakibi Galatasaray’ın Kaşkol takısını boynuna astı.

Düğün gecesi Meslektaşları tarafından hazırlanan ve üzerine TL asılarak takı tasarım yapılan Galatasaray kaşkolu ile karşı karşıya kalan damat Ali Tatar mutlu gününün cilvesine katlandı. 

bf328ec4-8c56-4bdc-88a7-92188ed97d5c.jpeg.webp

En yakın arkadaşları tarafından yapılan futbol fanatizm süprizine boyun eğen mutlu çift takı törenini Galatasaray kaşkolu ile geçirdi ve mutlu günün bozulmasına izin vermediler.   

Kahramanmaraş’ta Bugün Gazetesinde uzun yıllardır grafikerlik yapan Ali Tatar, hayatını Aysel ve Müjdat Tatar Ailesinin güzeller güzeli kızları Gül Tatar ile birleştirdi. Çift, 10 Temmuz Çarşamba günü Green Garden Düğün Salonu'nda düzenlenen muhteşem düğün merasimi ile dünya evine girdi.

Büyükşehir, Organize Sanayi ve Kavlaklı’nın Yolunu İyileştiriyor Büyükşehir, Organize Sanayi ve Kavlaklı’nın Yolunu İyileştiriyor

Gelin Gül Tatar’ın zarafeti ve güzelliği, damat Ali Tatar’ın şıklığıyla birleşince, misafirler gözlerine inanamadı. Düğüne katılan aileler, dostlar ve meslektaşlar, çiftin mutluluğuna ortak oldu ve gece boyunca eğlendi. 

Özel günde yanlarında olan sevdikleriyle birlikte unutulmaz anılar biriktiren Damat Ali Tatar ve Gelin Gül Tatar, bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan tüm dost ve akrabalarına teşekkür etti.

cf2ef1aa-cb22-4e8d-9726-0e09f5889a62.jpeg.webp

Editör: Haber Editörü