Ece Seçkin'den Balıkesir'de unutulmaz performans Ece Seçkin'den Balıkesir'de unutulmaz performans
Armağan Çağlayan'ın programına katılan Dilan Polat, gelir kaynağını şu sözlerle açıklamıştı: "Şu anda 130 şubem var, önlerinde uzun kuyruklar oluşuyor. Aylık olarak bir milyon adet kozmetik ürün satıyoruz. Bu işten iyi bir gelir elde ediyoruz, değil mi?"
'Kara para aklama' iddialarıyla gündemden düşmeyen Dilan Polat hastaneye kaldırıldı!
Ancak son zamanlarda 'kara para aklama' iddialarıyla gündeme gelen Dilan Polat ve eşi Engin Polat, sosyal medya hesapları üzerinden yaptıkları ardı ardına paylaşımlarla dikkat çekti.
Paylaşımları üzerine Finansal Piyasalar Uzmanı İris Cibre, Dilan Polat'ın ödemesi gereken vergiyi hesapladı ve şunları paylaştı:
"Günde 750 bin TL'yi gelir olarak beyan edebilmek için oldukça yüksek kazançlar elde etmek gerekir...Harcadığı paranın tamamını gelir olarak beyan etse dahi, 68.25 milyon TL kurumlar vergisi ödemesi gerekir.Ücret dışı gelirleri beyan etse, bu miktar 100 milyon TL'nin üzerine çıkar.Bu tür vergileri ödeyen genellikle büyük şirket sahipleridir."
ÖDEDİĞİ VERGİLER PAYLAŞILDI
Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Seher Sultan ödenen vergileri paylaştı.Dilan Polat’ın sahibi olduğu Dilan Mücevherat’ın 6 ayda ödediği verginin sadece 15.000 TL olduğu ortaya çıktı!
kara-para-aklama-iddialariyla-gundemden-dusmeyen-dilan-polat-hastaneye-kaldirildi (1)
NE OLMUŞTU?
Genel seçim öncesinde, sosyal medyada siyasetçiler ve iş insanları hakkında çeşitli iddialarda bulunan ve videolarıyla gündem yaratan Muhammed Yakut, İspanya'da gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılmıştı. Yakut, bu kez sosyal medya fenomeni Dilan Polat ve eşi Engin Polat hakkında iddialarda bulunmuştu. İddialar arasında, Polat çiftinin mail order yoluyla kara para akladığı da yer alıyordu.
Editör: Haber Editörü