Kızızılay'ın yurt içi ve yurt dışında kurban kesimleri başladı Kızızılay'ın yurt içi ve yurt dışında kurban kesimleri başladı
İrfan Karatutlu, Bertiz Bölgesi İçin Tünel Projesini Talep Ediyor
DEVA Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Dr. İrfan Karatutlu, Bertiz bölgesinin ekonomisini canlandırmak ve ulaşımı kolaylaştırmak amacıyla Bertiz Tüneli projesinin acil olarak hayata geçirilmesi gerektiğini vurguladı.
DEVA Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Dr. İrfan Karatutlu, Kabarcık üzümü ve ceviziyle ünlü Bertiz bölgesini ziyaret ederek, bölgenin ekonomik sorunlarına çözüm arayışını sürdürüyor. Bölgede gerçekleştirdiği ziyaretler sırasında, ulaşımın zorluğuna dikkat çeken Karatutlu, "Sorunları yerinde tespit ederek çözüm yollarını istişare ettik. Bölgemizin en büyük sorunu ulaşımın zorluğudur" ifadelerini kullandı.
Karatutlu, Bertiz bölgesinin ulaşımını kolaylaştırarak üretim ekonomisini geliştirmenin yolu olarak Bertiz Tüneli projesinin hayata geçirilmesi gerektiğini dile getirdi. Bu proje, bölge ekonomisine canlılık kazandıracak ve ulaşımı büyük ölçüde rahatlatacak. Karatutlu, bu doğrultuda Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde Bertiz Tünel projesinin gerçekleşmesi için üzerine düşen görevi yapacağını belirtti.
Editör: Haber Editörü